Demir: İlk genel seçimde iktidarız

Zafer Partisi Gümüşhane kurucu İl Başkanı Kasım Demir, Türk siyasi hayatına etkili bir şekilde girmiş olan Zafer Partisinin önümüzdeki ilk genel seçimde liderleri Ümit Özdağ’ın engin bilgisi, keskin feraseti ve vatandaşların teveccühü ile iktidar olacağından hiç kimsenin şüphesinin olmamasını istedi.

Demir: İlk genel seçimde iktidarız

Yaptığı açıklamada vatansever tüm hemşerilerini siyasal doktrinlerinin çatısı altında toplanmaya davet eden Demir, “Parti binamızı adı 1974 Kıbrıs barış harekatında elde edilmiş başarıya ithafen verilmiş olan Zafer Meydanında kurmayı ve böylece hem şehitlerimizin hem de Kıbrıs kahramanı merhum Rauf Denktaş’ın hatırasını da bir daha yaşatmayı arzu ettik. Kurulduğu günden buyana genel başkanımıza ve partimize karşı inanılmaz büyük bir teveccühle karşı karşıyayız. Özellikle genç kardeşlerimizin göstermiş olduğu ilgi bizi ziyadesiyle mutlu etmekte. Kısa sürede milletimizin umudu haline gelen Zafer Partisi araştırma şirketlerince ne kadar 6. parti olarak gösterilse de bizim sahadan elde ettiğimiz izlenim 3.parti olduğumuzdur” dedi.

Özellikle üzerine gittikleri mülteci meselesinin milletin en büyük sorunlarından biri haline dönüştüğünü ve adeta kanayan yarası olduğunu kaydeden Demir, “Genel Başkanımızın bu hususta göstermiş olduğu kararlı tavrının nedeni milletimizin işsizlikten ev kirasına kadar sosyo ekonomik ve kültürel olarak ciddi bir dezenformasyona muhatap olmasıdır. Amacımız milletimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak ve de refah seviyesini yükselterek hep o hayalini kurduğumuz muasır medeniyetler seviyesine devletimizi ulaştırmaktır” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alp
Alp - 3 ay Önce

Dediğine sen bile inanmıyorsundur

hüseyin
hüseyin @Alp - 2 ay Önce

bu kafa ile devam edin. dolar 30'da olur 40'da belki iktidar olamaz evet ama inanmazsanız fakirleşmeye devam edeceğiz dolar 18.50 oldu sayılır enflasyon 200 hala iktidarın değişeceğine inanmıyorsanız sizlere diyecek laf yok.

Atam boşuna dememiş : ''umutsuz durum yoktur umutsuz insan vardır'' diye.

açın gözlerinizi insanca yaşamanın hakkınız olduğunu anlayın artık.

SIRADAKİ HABER