Genç Saadet’in yeni başkanı Berat Özsoy

Gümüşhane Saadet Partisi İl Gençlik Kolları’nda görev değişim töreni düzenlendi. Avukat Ebubekir Çelik Saadet Partisi Gümüşhane İl Gençlik Kolları görevini Berat Özsoy’a devretti.

Genç Saadet’in yeni başkanı Berat Özsoy

Gümüşhane Saadet Partisi İl Gençlik Kolları’nda görev değişim töreni düzenlendi. Avukat Ebubekir Çelik Saadet Partisi Gümüşhane İl Gençlik Kolları görevini Berat Özsoy’a devretti.

Parti binasında gerçekleşen törenle görevini devreden Avukat Ebubekir Çelik, “Dava büyüklerimizin kararıyla yeni görevim Merkez İlçe Başkanlığıdır. Davamız olan Milli Görüş’te hangi görev verilirse o görevi layıkıyla yapmaya hazırım çünkü bizler dava şuuruyla hareket edenleriz. Bu duygu ve düşüncelerimle kardeşim Berat Özsoy’a yeni görevin de başarılar dilerim” dedi.

Saadet Partisi Gümüşhane İl Gençlik Kolları yeni başkanı Berat Özsoy da “Bana bu görevi layık gören öncelikle İl Başkanımız Akın Demir ve Partimizin il yönetimindeki büyüklerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu görevle hareket alanımın ve büyük sorumluluğumun bilincindeyim. Başta Gümüşhanemizin ve ülkemizin gençliği maddi ve manevi anlamda çöküntü içinde olduğunu görüyoruz. Bizler Milli Görüş şuuruyla bu çöküntüyü gidermek için bu yola baş koyduk. Hangi görev verilirse verilsin Allah’ın izniyle son nefesimize kadar bu şuurla hareket edeceğiz” diye konuştu.

Saadet Partisi Gümüşhane İl Başkanı Akın Demir de bugüne kadar gençlik kollarında verdiği hizmetlerinden dolayı Avukat Ebubekir Çelik’e teşekkür etti. Ardından her iki başkana da yeni görevlerinde başarılar diledi.

Konuşmalarından sonra İl Başkanı Akın Demir, hizmetlerinden dolayı eski gençlik Kolları İl Başkanı Çelik’e teşekkür ederek hediyesini taktim etti.

Eski Gençlik Kolları Başkanı Avukat Ebubekir Çelik’te yeni başkan Berat Özsoy’a Saadet Partisi Logolu Tablo hediyesiyle görevi teslim etti.

Yeni Başkan Berat Özsoy’un üzerinde Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın “Bir milletin asıl gücü topu tüfeği tankı değil, İnançlı ve imanlı gençliğidir” yazılı sözünün yer aldığı bir tabloyu Eski Gençlik Kolları İl Başkanı Avukat Ebubekir Çelik’e hediye etmesiyle program son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406

Gümüşhane Pestil Köme