Kürtün’den Zafer Partisine yoğun katılım

Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde İYİ Parti’den istifa eden ilçe başkanı Metin Özkan ve teşkilat üyeleri Zafer Partisine katıldı.

Kürtün’den Zafer Partisine yoğun katılım

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İYİ Parti’den ayrıldığını duyuran Metin Özkan, Zafer Partisine katıldı.

Zafer Partisi Gümüşhane İl Başkanlığında düzenlenen törenle teşkilat üyelerinden oluşan yaklaşık 60 kişilik heyet Zafer Partisine katıldı.

Metin Özkan ve teşkilat mensuplarının Zafer Partisi saflarına katılmasının kutlu yürüyüşlerine omuz verdiğini kaydeden Zafer Partisi Gümüşhane İl Başkanı Kasım Demir, “Her geçen gün adeta bir çığ gibi büyüyen zafer partisi genel başkanımızın komutasında emin adımlarla ilerlemektedir. Önümüzdeki ilk genel seçimde Zafer Partisi’nin Türk siyasi hayatında yaratacağı kelebek etkisine şüphesiz hep birlikte şahitlik edeceğiz. Türk milletinin ve de Türk devletinin sorunlarını en iyi şekilde tahlil eden Zafer Partisi’nin çözüm odaklı siyasetini önümüzdeki süreçte hep birlikte görmeye de devam edeceğiz” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
çok komik
çok komik - 2 yıl Önce

kim ki bunlar.:):):):):)

SIRADAKİ HABER