Yeniden Refah Partisi kuruldu

Yeniden Refah Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı, kuruluş dilekçesini Gümüşhane Valiliği'ne teslim etti.

Yeniden Refah Partisi kuruldu

Yeniden Refah Partisi Gümüşhane İl Başkanlığı, kuruluş dilekçesini Gümüşhane Valiliği'ne teslim etti.

Eski Başbakanlardan Milli Görüş hareketinin merhum lideri Prof.Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'ın liderliğini yaptığı Yeniden Refah Partisi'nde Gümüşhane İl Başkanı Ziya Nas, partililerle birlikte kuruluş dilekçesini Gümüşhane Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim etti.

Nas, burada yaptığı açıklamada Yeniden Refah Partisinin resmi kuruluş dilekçesini teslim ettiklerini belirterek, “En kısa zamanda ilçelerde de parti teşkilatlarını kurup Gümüşhane’de faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. 

"Biz kavga için değil uzlaşı için varız" diyen Nas, “Partimizi kurarken çok ciddi bir çalışma yaptık. Çok güzel bir program hazırladık. Türkiye'nin bütün meselelerine çözüm üretecek bir çalışma yaptık. Çok güzel bir kadromuz var ve heyecanlıyız. İnşallah ülkemize çok iyi hizmetler yapacağız. Memleketimizde bugünden itibaren Yeniden Refah Partisinin farklılığı ortaya çıkacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 17:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahah
Ahah - 10 ay Önce

Ben anlamıyorum bi tane Kuran'ımız var ama bunlar 65 parçaya bölündü. Herkesin din anlayışı farklı. Saadet ve Refah partisi bi yerde karşılaşsa birbirlerini boğazlıyacaklar.

Ozan
Ozan - 10 ay Önce

Partiler kurulur. Adalet sağlayamazlarsa dağılıp giderler. Adaleti ayakta tutamayanlara destek verenlerde illaki helak olacaklardır. Peygamberler kötü gidişata dur demek için gelmiş ve nice peygamber kavimleri helak olup yok olmuşlar. Demek ki adaleti sağlamayanlar hep yok oluyor. Kısacası partilerde adalet sağlayamaz torpil kayırmacılık olduğu yerde seçmen derhal o partiyi terk etmeli. Yoksa helak olunuyor. Bu illa gökten taş yağma ile olmuyor. Bugünün dünyasında ekonomik yokluk, ekonomik krizler birer helak olmak gibi.

SIRADAKİ HABER

banner406

Gümüşhane Pestil Köme