Şeymanur Türkiye şampiyonu oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde İzmit'te gerçekleştirilen Türkiye Profesyonel Kick Boks Şampiyonasında Gümüşhaneli hemşehrimiz Şeymanur Tok şampiyon oldu.

Şeymanur Türkiye şampiyonu oldu

Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda düzenlenen ve 113 sporcunun mücadele ettiği turnuvada eleme, yarı final müsabakaları ve final heyecanı yaşandı.

25 ilden 21 kadın ve 92 erkek olmak üzere toplam 113 Kick Bokscunun katıldığı turnuvada kadınlarda 7 sıklet ve erkeklerde de 14 sıklette kıyasıya gerçekleşen mücadele sonucunda Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinden olan hemşehrimiz Şeymanur Tok 54 kilogramda rakiplerine ringi dar ederek K1 şampiyonu oldu.

Kelkit Belediye Başkan Yardımcısı Seyit Tok yeğeni Şeymanur Tok’un başarısını sosyal medya hesabından paylaştığı şu mesajla kutladı: “Yeğenim  "Kurt Pençesi" lakaplı Şeymanur TOK, Kocaeli'nde düzenlenen Türkiye Profesyonel Kickbox Şampiyonasında 54 kg' da rakiplerine ringi dar ederek K1 Şampiyonu oldu. Bizleri gururladıran Şampiyon yeğenimi ve üzerinde emeği olanları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2022, 19:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yücel tok
Yücel tok - 10 ay Önce

Bu başarı Kelkit imize armagan olsun

Yücel tok
Yücel tok - 10 ay Önce

Bu güzel başarı Gümüşhane mize kelkitimizi armagan olsun. Destekleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum

SIRADAKİ HABER