Voleybolda şampiyon Ceza İnfaz Kurumu oldu

Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Gümüşhane Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği 'Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi. 4 haftalık maraton sonucu şampiyonluk kupasını Ceza İnfaz Kurumu kaldırdı.

Voleybolda şampiyon Ceza İnfaz Kurumu oldu

Aydın Doğan Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuvada 14 takım 2 ayrı grupta mücadele etti. 

8 Kasım’da başlayan ve sporseverlerin de yoğun ilgi gösterdiği kıran kırana geçen turnuvanın finali bugün akşam saatlerinde Torul Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ceza İnfaz Kurumu arasında gerçekleşti.

Rakibini 3-1’lik skorla yenerek turnuvanın şampiyonu olan Ceza İnfaz Kurumu kupasını Belediye Başkanı Ercan Çimen, Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Bayram Ünlü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay’ın elinden aldı.

Turnuvada ikincilik kupasını Torul Milli Eğitim, üçüncülük kupasını Özel Harekat, centilmenlik kupalarını ise Müftülük ve Şehit Murat Yıldız okulu takımları aldı.

B grubunda mücadele eden finalist takımlar Torul Milli Eğitim ve Ceza İnfaz Kurumu turnuvanın ilk maçında da karşı karşıya gelmişti.

Turnuvanın tamamlanmasının ardından sosyal medya hesaplarından bir mesaj paylaşan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, “Desteklerini esirgemeyen Gümüşhane Belediye Başkanımız Sayın Ercan Çimen’e, Voleybol İl Temsilcimiz Sayın Atilla Ayvaz'a, turnuvanın başından sonuna kadar emek veren personellerimize ve tüm kurum sporcularımıza teşekkür eder, şampiyon olan Ceza İnfaz Kurumunu tebrik ederiz” ifadelerini kullandı.
 

ilgili haber/ler:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER