ZAYA Şömine Şiran Spor’a sponsor oldu

ZAYA Şömine Şiran Spor futbol takımının 2022-2023 yılı resmi sponsoru oldu. Firma sahipleri Alpay Yazıcı ve Serdar Aydın ile Kulüp Başkanı İhsan Taştan arasında yapılan görüşmeler neticesinde 1 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

ZAYA Şömine Şiran Spor’a sponsor oldu

ZAYA Şömine Tuzla merkezli olup, elektrikli şömine imalatı yapan bir firmadır. Türkiye’nin birçok yerinde bayisi bulunan, kısa sürede markalaşma yolunda büyük adımlar atmış ve adını duyurmuş, ithalat ve ihracat kapasitesini arttırma noktasında emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.

Dernek faaliyetlerinde aktif olan ZAYA şömine sahiplerinden Alpay Yazıcı, Şiran ilçesinin Telme Köyü Dernek Başkanı olmasının yanında Şiran Dernekler Federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve GÜDEF Genel sekreteri olarak görev yapıyor. Asıl mesleği mimarlık olan Yazıcı’nın İstanbul Pendik’te ZAD Mimarlık adı altında bir de mimarlık ofisi bulunmakta. Firmanın diğer ortağı Serdar Aydın ise Yüksek Kimya Mühendisi olup, birçok büyük firmada müdürlük yaptı. Halihazırda yapıştırıcı imalatı yapan bir firması da bulunmaktadır. Ayrıca birçok firmaya danışmanlık vermekte.
Şiran Spor’un daha iyi konuma gelmesi için taşın altına elini koyan firma sahipleri yaptığı ortak açıklamada, “İlçemiz futbol takımı hak ettiği konuma inşallah en kısa zamanda gelecektir. Biz sadece üstümüze düşeni yaptık. Bundan sonraki süreçte takımımıza hep birlikte sahip çıkmalıyız.Bir olduğumuz sürece her daim başarılı oluruz.Takımımızın bugünlere gelmesinde emeği büyük olan kıymetli başkanımıza da çok teşekkür ederiz. Şiranımız son dönemde adını voleybolla duyurdu. Şiran Akademispor Kulüp Başkanımıza ve destek olanlara da çok teşekkür ederiz. İnşallah voleyboldan sonra Şiranımız futbol takımıyla da adını duyuracaktır. Bu başarının bir parçası olmak bizim için yeterlidir. İnşallah bu sene şampiyon olacağız” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER