FLAŞ: Köroğlu sağlık sorunları sebebiyle adaylıktan çekildi

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse Torul Belediye Başkanı ve AK Parti Torul Belediye Başkanı adayı Nidai Köroğlu’nun sağlık sorunları sebebiyle Belediye Başkanlığı adaylığından çekildiğini duyurdu.

FLAŞ: Köroğlu sağlık sorunları sebebiyle adaylıktan çekildi

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse Torul Belediye Başkanı ve AK Parti Torul Belediye Başkanı adayı Nidai Köroğlu’nun sağlık sorunları sebebiyle Belediye Başkanlığı adaylığından çekildiğini duyurdu.

Yaptığı yazılı açıklamada Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle istifa ederek adaylıktan çekildiğini duyuran Köse, Başkan Köroğlu’na bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 

Köse’nin açıklaması şu şekilde: “Torul Belediye Başkanımız ve AK Parti Torul Belediye Başkan Adayımız Sayın Nidai Köroğlu uzun süredir devam eden ve yoğun seçim çalışmaları sürecinde artarak önemli bir sorun haline gelen sağlık problemleri nedeniyle Torul Belediye Başkanlığıa adaylığından çekildiğini yazılı olarak tarafımıza bildirmiştir. Torul Belediye Başkanımız Nidai Köroğlu’na bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür ediyor, devam eden sağlık sorunları nedeniyle kendisine geçmiş olsun dileklerimizi ileterek bundan sonraki hayatında sağlık ve esenlikler diliyoruz.”

AK Parti Torul Belediye Başkan Adayı Nidai Köroğlu’nun istifa ederek adaylıktan çekilmesinin Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclisi Üyesi Adaylıkları için herhangi olumsuz bir durum oluşturmadığının altını çizen Köse, “Torul ilçemizde Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızın ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımızın seçim yarışı devam ediyor, seçmenlerimiz farklı bir algıya kapılmasınlar. Sadece Belediye Başkan Adayımız Nidai Köroğlu istifa ederek adaylıktan çekilmiştir. AK Parti olarak Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi Üyesi Adaylıklarımız devam etmektedir” şeklinde konuştu. 

Köroğlu’nun seçimden çekilmesinin ardından Torul ilçesinde Belediye Başkanlığı için MHP’den Evren Evrim Özdemir, Saadet Partisinden Hüseyin Yıldırım, Bağımsız Türkiye Partisinden (BTP) Gürbüz Öztürk yarışacak.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 15:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Nidai Köroğlu Bey'e yaptığı hizmetlerden ve Torul'a kattığı vizyondan dolayı teşekkür ederiz. Ancak bu iş sağlık sorunlarına benzemiyor. Seçime bir hafta süreden az kalmışken neden çekildi veya çektirildi? Bu konu hakkında Torul'un bilgilendirilmesi gerekiyor.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Gerçek nedenini bilen aydınlatabilir mı?

vatandaş
vatandaş @Vatandaş - 1 yıl Önce

YAPILAN ve YAPILACAK OLAN HAYIRLI HİZMETLERİ
VE BAŞARILI İNSANLARI:
KENDİ KİRLİ İSTİKBALLERİ UĞRUNA SAF DIŞI EDENLERDEN DAHA
ZALİM VE ALÇAK KİM OLABİLİR?

Davut Şenel
Davut Şenel - 1 yıl Önce

Nidai Köroğlu bey,
Kısa süre içerisinde Gümüşhane 'mizin TORUL ilçesine çok güzel projeler ile ön plana çıkardınız !
Hizmette sınır tanımayan sizlere teşekkür ediyoruz .
Gelecek olan adayımızdan ricamızdır ;
● #ZİPLİNE ,
● Torul -Gümüşhane yol güzergahı tüneller peyzaj çalışması yapılmasını rica ediyoruz.
26.03.2019 salı

vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

Dürüstce ve şerefi ile çalışan insanların sonu böyle oluyor maalesef,

SIRADAKİ HABER

banner406