Ağaç: Gümüşhane milliyetçiliği yapın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, milliyetçi, ülkücü seçmenlere seslenerek “Ben Gabara, Cudi'ye, Munzur'a “Ne mutlu Türk'üm diyene” yazmış insanım. Elinizi vicdanınıza koyun. Adayların arasında kim daha çok milliyetçi?” dedi.

Ağaç: Gümüşhane milliyetçiliği yapın

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisini Türk oğlu Türk, Atatürk milliyetçisi, sarı saçlı, mavi gözlü devin izinden giden insan olarak tanımlayan Ağaç, “Ben Gabara, Cudi'ye, Munzur'a “Ne mutlu Türk'üm diyene” yazmış insanım. Elinizi vicdanınıza koyun. Adayların arasında kim daha çok milliyetçi? Karar verin. Sınır namustur dedik. Kürtünümüzün toprakları bir gecede peşkeş çekilirken buna direndik. Sularımız çalınırken buna direndik” diye konuştu.

Gümüşhane’ye aşık birisi olduğunu dile getiren Ağaç, “Bu memleketin taşına, toprağına, kurduna, kuşuna aşık bir insanım. Milliyetçilik ne demek? Milliyetçilik bu vatanı sevmek demek. Bu vatan için çalışmak demek, bu vatana hizmet etmek demek. Hizmet ederken serdengeçti olmak, çıkarı, menfaati öbür tarafa atmak demek. Ben böyle bir kardeşinizim. Bu pazar seçime gidiyorsunuz. Elinizi vicdanınıza koyacaksınız. Gümüşhane milliyetçiliği yapacaksınız. Kim bu memlekete gerçekten namusuyla, şerefiyle, liyakatıyla, hakkaniyetle hizmet eder, karar vereceksiniz. Bu kararı benden yana yaparsanız canımla başımla son nefesime kadar 7/24 size hizmet etmeye devam edeceğim. Hepinize Allah'a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Altın kapli
Altın kapli - 4 hafta Önce

İyi güzel de başkanım nasıl edelim konuştuklarınız la mensubu olduğunuz partiniz sizin anlatiklarinizla tam tersi yönünde senin mücadele verdiğin dağlardaki teröristler le şimdi kent uzlaşı yapıyor aynı sandığa giriyor. Nasıl oy verelim. Keşke bağımsız aday olsaydınız size oy verseydik. Genel başkanın sizin gibi bu vatan için caniyla başiyla mücadele eden şehit düşen, gazi olanlara ZİBİDİ yaftasını vuruyor. Nasıl edelim ZİBİDİ ler napsin .

Hayri canlı
Hayri canlı - 4 hafta Önce

Keske ne mutlu Müslümanım diyene yazsaydın ülküculerde Türk demek hayata bir sıfır önde başlamak diyorlar ümmeti Muhammed olamadık

SIRADAKİ HABER