Başkan Özdemir’den anlamlı çağrı

Gümüşhane’nin Torul ilçesinde en yakın rakibine neredeyse 2 katı fark atan, rakiplerine destek veren 4 eski Belediye Başkanına rağmen yarışı önde götürerek 5 yıllığına yeniden Belediye Başkanı seçilen Evren Evrim Özdemir, sosyal medya hesaplarından hemşehrilerine teşekkür ederken örnek bir davranışa da imza attı.

Başkan Özdemir’den anlamlı çağrı

İlçe merkezindeki 14 sandıkta kayıtlı 3 bin 395 seçmenden 2 bin 564 geçerli oyun bin 200'ünü alarak yeniden Belediye Başkanı seçilen Evren Evrim Özdemir, yayınladığı mesajda hemşehrilerinin tebrik ve hayırlı olsun çiçekleri yerine Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği'ne bağış yapmasını rica etti.

Pazar günü gerçekleşen seçim sonrasında elde ettikleri başarıdan dolayı birçok destek telefonu ve tebrik mesajı aldığını, yoğunluktan dolayı birçoğuna henüz dönüş yapamadığını ifade eden Özdemir, “Aldığım her mesajın ve telefonun değerli olduğunun bilinmesini istiyorum. Her birinize destekleriniz ve samimi temennileriniz için teşekkür ediyor, yoğunluktan dolayı özür diliyorum.  Sizlerin destek ve dualarıyla birlikte inşallah Torul'umuza çok daha güzel, kalıcı hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca, tebrik ve hayırlı olsun için çiçekleriniz yerine Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği'ne bağış yapmanızı rica ediyorum. Sevgi ve selamlarımla” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2024, 16:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Temel
Temel - 1 hafta Önce

tebrikler

SIRADAKİ HABER