Çimen: Köylerimiz bizim zenginliğimizdir

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Çayırardı (Perek) köylüleri ile buluşarak sohbet etti.

Çimen: Köylerimiz bizim zenginliğimizdir

İftar sonrası Belediye Binası Herfene Salonu’nda yapılan sohbet toplantısına Gümüşhane’de ikamet eden ve Gümüşhane’de görev yapan çok sayıda Çayırardı köylü vatandaş katıldı.

Sohbet sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi, “Yoğun bir seçim süreci yaşıyoruz. Gümüşhane’nin her yerine ulaşmaya çalışıyoruz. Çayırardılı köylülerimizle de iftar sonrası beraber olduk.  Bütün köylerimiz gibi Çayırardı köyümüz de şehrimize ve ülkemize çok değerli insanlar yetiştiren bir köyümüz. Yaptığımız sohbette kardeşlerimizin yeni dönem için değerli görüşlerini öğrenme fırsatı bulduk. Çok yararlı bir görüşme oldu. İnşallah, yeni dönemde de bir sosyal program dahilinde bütün köylülerimizle sık sık bir araya geleceğiz. Altın kalpli insanlar diyarı Gümüşhanemizi biz şehir ve köy olarak ayrı görmüyoruz. Bizim için her yer Gümüşhane.  Köylerimiz bizim zenginliğimizdir.  Bu duygularla değerli Çayırardı köylüleri kardeşlerimize tekrar teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” --Bülten--
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER