Kara başvurusunu yaptı

Şiranlı iş insanı ve MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Abdulbaki Kara, AK Parti Şiran Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı. 

Kara başvurusunu yaptı

Partinin internet sitesi üzerinden yapılan ön başvuru evrakları ile AK Parti Şiran İlçe Başkanlığına giderek dosyasını sunan ve alındı belgesi alarak başvurusunu tamamlayan Kara, beraberindekilerle birlikte hatıra fotoğrafı çekildikten sonra ilçe başkanlığından ayrıldı.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarından yayınladığı video ile aday adayı olacağını duyuran Kara, sabah saatlerinde ailesi ve MÜSİAD Gümüşhane üyesi arkadaşlarıyla İlçe Başkanlığına giderek evraklarını ilçe başkanlığına sundu. 

İlçe Başkanlığınca onaylanan dosyasının ardından alındı belgesi ile başvurusu tamamlanan Kara, AK Parti Şiran İlçe Başkanı Kazım Tosun, AK Parti Şiran Kadın Kolları Başkanı Sema Akın ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri ile kısa bir görüşme gerçekleştirdikten sonra hatıra fotoğrafı çekilerek ilçe başkanlığından ayrıldı. 

Müracaatının ardından bir açıklama yapan Kara, “Başvurumuzun ilçemize, partimize ve bizlere hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu sürecin birlik ve beraberlik içerisinde geçeceğinden şüphemiz yok. Rabbim sonucun herkes için en hayırlı olacak şekilde tamamlanmasını bizlere nasip etsin inşallah. Bugün beni yalnız bırakmayan aileme, MÜSİAD Gümüşhane üyesi arkadaşlarıma ve bizimle ilgilenen AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Kazım Tosun nezdinde bütün teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kara, ilerleyen zamanlarda proje ve çalışmalarıyla ilgili bilgi vereceğini belirtti.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2023, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER