Karabulut adaylığını açıkladı

Gümüşhane’de yaşayan Fatih Karabulut, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Özcan Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Karabulut adaylığını açıkladı

Gümüşhane’de yaklaşan yerel seçimler öncesinde mahalle muhtarlıkları için adaylar belli olmaya başladı. 2024 yılının mart ayında gerçekleştirilecek seçimlerde Özcan Mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Fatih Karabulut, yenilikçi genç ve dinamik kadrolarıyla mahallelerine hizmet edeceklerini söyledi.

Yaptığı açıklamada “Ben, sizlerden biri olarak mahallemizin geleceğine katkı sağlamak ve yaşam kalitemizi daha da yükseltmek için muhtarlık görevine adayım” ifadelerini kullanan Karabulut, “Genç ve dinamik bir vizyonla, mahallemizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha aktif bir yer haline getirmek için çaba göstereceğimden emin olabilirsiniz. Mahallemizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve çözüm önerileri sunmak için özenle çalışacağım. Eğitimden kültüre, altyapıdan çevre korumaya kadar her konuda, sizlerin görüşlerini alarak projeler geliştireceğim. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi ön planda tutarak, hep birlikte daha güzel bir mahalle yaratabiliriz. Gençliğin getirdiği enerji ve dinamizmle, teknolojinin imkanlarını kullanarak mahallemizi daha modern ve işlevsel hale getirmeyi hedefliyorum. Gençlerimizin eğitimine ve kişisel gelişimine destek olacak etkinlikler düzenlemek, yaşlılarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak, çevre dostu projelere öncülük etmek gibi amaçlarım var. Sizleri dinlemek ve birlikte hareket etmek benim için çok önemli. Mahallemizin her bireyinin fikrine değer veriyor, herkesin katılımını bekliyorum. Birlikte, mahallemizi daha da ileri taşıyacağımıza inanıyorum. Desteklerinizi ve oylarınızı bekliyorum. Birlikte daha güzel yarınlara yürümek için adayınızım” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER