Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Üsttekine Çamur Atın :)
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Forum Oyunları
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Cici_Kiz
Üstdeki üye siteyi ele gecirmeye calisiyomus deneyimlerinide farelerin üzerinde deniyomus yaaa ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
YORGUN YOLCU
üstteki üye kapısız köylüymüş yavf yeni çamurlar bul

üstteki bebekleri hiç mi hiç sevmezmiş
Cici_Kiz
üstdeki üye asker kacagiymis
tizna
asıl üsttekı üye asker kacagıymıs laugh.gif laugh.gif
Cici_Kiz
Üstdeki üye bitliymis laugh.gif laugh.gif
YORGUN YOLCU
üstteki üye kıskançmış
Cici_Kiz
üstdeki üye varya üsteki ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif benden duymus olmayinda sorumsuzmus üc karisi varmis 35 cocugu varmis ama hala yeni sevdalarin pesinde kosuyomussss töbe töbe töbe seytan kulagina kursun
YORGUN YOLCU
vıyyyy anam kıza bak kız sen heç yemiymisen benden duymayın ama üstteki üye o kadar zayıf mışki kemikleri sayılabiliyomuş
Cici_Kiz
tam tersine kilo verme derdindeyim laugh.gif laugh.gif laugh.gif
üstdeki üye 20 numara gözlük takiyomus genede bisi görmüyomus garibim sad.gif
tizna
üsttekı üye gecelerı buz dolabında ne var ne yok sabaha kadar silip süpürüyomus mellow.gif
zavallı annesı onun yüzünden geceleri dolabı zincirle baglıyomus da yıne bas edemıyomus ohmy.gif tongue.gif
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif acim ben acccccccccccc üstdeki üye bana kuru iftira atiyomus sad.gif sad.gif
tizna
oyunun adı zaten İFTİRA ne ıftırası atcam laugh.gif sen kendını eleverdın laugh.gif laugh.gif

Cici_Kiz
üstdeki üye 7kocali hürmüzmüs ohmy.gif ohmy.gif
rotasiz_29
valalhimi tizna bunu bilmişyorduk neden bizden gizledin demek 7 dene

üsteki üyenin işi gücü yok elalemin eşlerini hanımlarını sayarmıs
Cici_Kiz
üstdeki üye dedikodü yapayim diye cani cikarmis ama el alem yapincada kinarmis
rotasiz_29
üsteki üye rotasizı cekemedegi için kendi kendini yermiş birde her gece bir kg dondurma yermiş buzz cici ne olacak
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif üstdeki üyeyeye camur atmaya gerek yok görünen köy kilavuz istemiyo laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
cok kötüsün cici yaa uyus ne oalcak smile.gif))

üsteki üye gııcklıkta ustune yokmusj gider bir kılo gıcıklık alır milletin ustune serpermişl
Cici_Kiz
Sagol abicim biliyorum öyle oldugumu laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Üstdeki üye kasaplara kedi satiyomus artik gerisini siz düsünün blink.gif
rotasiz_29
üsteki üye kasapptan aldıgı kedi eti ile köfte yapmayı ve yemeyi cok severmişş

bak sennn
tizna
üstteki üyenın gözlerı şaşıymış tongue.gif laugh.gif laugh.gif
Cici_Kiz
üstdeki üye sahte para basiyomus matbaa bile acmis sirf bu isi yapmak icin anlicaginiz karanlik siler dönüyo sitede wink.gif ama benden kacmaz ben cici 007 cici laugh.gif laugh.gif laugh.gif
YORGUN YOLCU
kendimi çamurdan çıkartamadımki çamur atayım ya
tizna
QUOTE(YORGUN YOLCU @ Jul 16 2008, 06:42 PM) *
kendimi çamurdan çıkartamadımki çamur atayım ya

oooo.. yorgun yolcu ben senı bulmusken bulasmadan bırakırmıyım wink.gif laugh.gif laugh.gif

bu usttekı uye varya,kirlinin tekiymış ust baş sade çamur dolasırmıs ortalarda tongue.gif laugh.gif
Cici_Kiz
QUOTE(tizna @ Jul 16 2008, 10:32 PM) *
oooo.. yorgun yolcu ben senı bulmusken bulasmadan bırakırmıyım wink.gif laugh.gif laugh.gif

bu usttekı uye varya,kirlinin tekiymış ust baş sade çamur dolasırmıs ortalarda tongue.gif laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif üstdeki üye tembellikten ölüyomus o dereceki evinde 25 senelik cöp birikmis ama bi türlü atasi gelmiyomus yedigini yere yedigini yere du bakalim bunun sonu ne olacak blink.gif blink.gif
YORGUN YOLCU
QUOTE(tizna @ Jul 16 2008, 10:32 PM) *

olsun bacım be rahatına bak
a.kerim _29
bu üstteki üye cadılar bayramını basmış benden duymayın ama
tizna
QUOTE(YORGUN YOLCU @ Jul 17 2008, 04:43 PM) *
olsun bacım be rahatına bak

aa.. olmuyooo,boyle alttan alınca daha camur atası gelmıyo ınsanın unsure.gif laugh.gif
YORGUN YOLCU
hadi o zaman iştahını açayım senin kimmiş kirli bakiyim

üstteki üye o kadar pintiymiş o kadar pasaklıymışki sabah kalktığında yatağını bile toplamazmış
Cici_Kiz
hmmmmmmm üstdeki üye uuuuuuuuuuuuu varya o üstdeki üye hani benim bir üstümde iste o huh.gif huh.gif ohmy.gif ohmy.gif

dilencilikten kazandigi para ile almadigi ev araba yat kat kalmamis blink.gif blink.gif
tizna
üsttekı uye varya trenlere otoböslere hep kacak bınermıs bıletsız anlayacagınız tongue.gif laugh.gif
Cici_Kiz
Üstdeki üye hep benim tren biletimi calarmis onun icin bende kacak binermisim neydek simdik alla alla yafffffff illa söyletiyo ha mad.gif laugh.gif
rotasiz_29
yukarideki üye varya tursuyu parmakları ile yiyormus görgüsüz ne olacak:)
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif busefer tutdu hahahahhaaaaaaaaa valla ben tursuyu ellerimle yerim öyle tadi cikiyo sapurdata sapurdata laugh.gif laugh.gif laugh.gif rahatasiz olan gider kardesim laugh.gif laugh.gif biz gerektiginde sehirli gerektiginde köylü olmasini biliriz her yere ayak uydururuz bazilari gibi insanlara özenmeyiz insanlar bize özenir wink.gif

üstdeki üye debül dübül yürüyomus laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
üste ki üye namı karahalaymış bir eşkiyaymıs ki genc kızların bileziklerini calar erkeklere cin işkencesi yaparmıs
Cici_Kiz
Üstdeki üye köyün delisiymis laugh.gif laugh.gif laugh.gif
rotasiz_29
üsteki üye carıkla gezer bastonla cobanlık yaparmış bak sennn
Sergen Aydurmus
üsteki üye kiralık katilmiş smile.gif HITMAN
nilhan
üstteki üye var yaa...

Namı değer hormonlu Sergen miş.
Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif allahim yarabbim oda ne hormonlu sergen he laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Üstdeki üye bi kacakmis ariyorum ariyorum bulamiyorum bulan haber versin
pasha29
üstteki 4te iş başı yapcaktı saat 3.46 hala iş başı yapmamışşş biliyon nuu smile.gif
Cici_Kiz
Üstdeki üye türkiye saati ile almanya saatinin arasinda 1 saat fark oldugunu bilmiyomus tongue.gif
pasha29
üstteki üye gutten abent ne demek bilmiyoo smile.gif
YORGUN YOLCU
üstteki üye varya memleketini heeeeeeeeeeeeeeeeeeç sevmiyor muş!!!!!!!!!!
Cici_Kiz
Üstdeki üye holding sahíbiymis ya abeeeeeeeee benide ise alsana valla pc ile halledemiyecegim is yok tongue.gif sad.gif
pasha29
üstteki kendini sevmeyeni öldürüyomuuuş huh.gif happy.gif tongue.gif
pasha29
üstteki üye windows 95 kullanıo halaaa smile.gif
YORGUN YOLCU
benden duymayın ama üstteki üye cici nin ciciliğini çalmayı kafasına koymuş
Cici_Kiz
kaptirmam kimseye ciciligimi tongue.gif Üstdeki üye yalanciymis ama öyle bildiginiz yalanci degil yalana ihtiyaci olana aninda yalan üretip satiyomus biggrin.gif
YORGUN YOLCU
üstteki üyenin çamur atmakta üstüne yokmuşş
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.