Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Üsttekine Çamur Atın :)
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Forum Oyunları
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
yakamoz
smile.gifsmile.gif

üsttek,i üye üstteki üyee ne bilim yaff işte üsteki üye aslında adı gibi tam deliymiş smile.gifsmile.gif
tizna
üstteki üyenın boyu yarım metreymıs laugh.gif laugh.gif

yaff gırer gırmez ılk bu oyuna kostum laugh.gif laugh.gif cok kotuyum coooooook tongue.gif laugh.gif
yakamoz
eyvah eyvah bana dil uzatan bakın benim boyumun yarım metre olduğunu nasılda bilmişşsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

benim boyum yarım metre ama üsteki üyenin dili tam bir metreymiş ona göre laugh.gif laugh.gif tongue.gif
DELİKIZ
Eyi sitenin istatistiklerine ekliyem bunları.. laugh.gif .Üstteki üye mani yazmayı heç bilmeymiş. blink.gif .Başkasınına yazdiriymiş.. tongue.gif .Yaaa... rolleyes.gif
tizna
QUOTE(yakamoz @ Oct 25 2008, 11:37 PM) *
eyvah eyvah bana dil uzatan bakın benim boyumun yarım metre olduğunu nasılda bilmişşsmile.gif

benim boyum yarım metre ama üsteki üyenin dili tam bir metreymiş ona göre laugh.gif tongue.gif

laugh.gif laugh.gif
yaff sen nerden bılıyon bu..
delikız yoksa sen mı soyledın ha dry.gif HUH
yakamoz
hehe delikız söyledi. .smile.gif

üstteki üye varya ya neyine çamur atayımki kendisi zaten çamur muş laugh.gif laugh.gif
tizna
topraktan geldık topraga gıdecegız wink.gif demı
yakamoz
hehe aynı odediğinden smile.gifsmile.gif
tizna
bak yavas yavas akıllanıyosun ha şoylee tongue.gif laugh.gif laugh.gif
usttekı uye huysuzun tekıymıs kımseyle anlasamazmıs wink.gif laugh.gif
yakamoz
saat ilerledi formumda düşmeler başladı artık ellerim yazamaz gözlerim okuyamaz oldu ondan yokksaaaa
tizna
tabi tabi anlıyorum ızdırabını tongue.gif laugh.gif laugh.gif
yakamoz
anla nla bugün üç buçukta kalktım şimdide uykusuzluktan gözleirm kapanıyo halaaa smile.gifsmile.gif
yaşlandık artık eskisi gibi dayanamıyom smile.gifsmile.gif

üsteki üyenin varya tam bir tiznaymış yani kesici imiş sakının ondan smile.gifsmile.gif
rotasiz_29
üstekı uye var ya yaylaya gider yanındakılerını kovmak için bugunde ay ısıgı var der biggrin.gif
yakamoz
smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif ayışığıda göründü uşaklar smile.gifsmile.gifsmile.gif
rotasiz_29
smile.gif))
yakamoz
ay ışığı çıktı yine yaa smile.gifsmile.gifsmile.gif
Cici_Kiz
üstdeki üye köyün delisiymis tongue.gif laugh.gif
yakamoz
nerden bildin köyün delisi olduğumu laugh.gif

üsteki üye ciciyim diye gezinen bir öcüymüş tongue.gif tongue.gif
rotasiz_29
agzına öleyim bayram ne güzel söyledin
tizna
üstteki üye calısıyom dıye mılletı kandırıp yan gelıp yatıyomus ıste aslında tongue.gif laugh.gif
yakamoz
ah ah keşke öyle bişey olsada yan gelip yatsam smile.gifsmile.gif

üsteki üye herkesin hakkında dedikodu yapıp birbirine düşürüyomuş herkesi smile.gif
tizna
üsttekı uyenın kulakları kepceymıs blink.gif tongue.gif laugh.gif
yakamoz
nasılda bildi bak gördünmü smile.gif üsteki üye varya böyle aktif olduğuna bakmayın yaşlılıktan gözleri görmüyomuş başkasına yazdırıyomöuş bu yazdıklarını hep smile.gifsmile.gif
tizna
hee benım torunlar yazıyo ben anlamam zaten pc den falan laugh.gif :
usttekı uyenın evi cöp evmıs bı kendı bıde cöpler adım atılmıyomus blink.gif tongue.gif laugh.gif
bükre
üsteki vara konusur konusur kimseyi dinlemezmiss
tizna
kııım benmı yazıklar olsun bükre sen den hıc beklemezim dry.gif

usttekı uyenın aklında 40 dey 400 tılkı dolasıyomus blink.gif wink.gif
bükre
oyunu kuralına göre oynamah lazım

üstteki üyenin cevrimdısı olma fobisi varmıs tongue.gif
tizna
valla ha sad.gif
usttekı uye banka hortumcusuymus mad.gif yaaaaa wink.gif
bükre
kuru iftira Allah korusun

su üstteki vatandas aslında vatandasımız degilmis benden duymus olmayın ama uzaylımıymıs
auslandermiymis neymis yaaa sad.gif
tizna
hadı ordan auslander olsa olsa sen olursun mad.gif dry.gif benı ustune para verseler yıne olmaz benden auslander dry.gif
usttekı uye mülteciymiş huh.gif
gümüşhaneye sığınmak istiyomuş özellikle ama basımızı yakamayız kusura bakma bacım tongue.gif laugh.gif
bükre
demah oyleee cok sey kaybedersin sen biliyın.

üstteki üye var ya beni kıskanır hep desem de yok yok gizli hayranımdır kendileri tongue.gif
pasha29
üstteki üye yeni olduğu halde dedelerine artislik yapiyy smile.gif tongue.gif
tizna
hay gözen gurban oleym pasha kardes rolleyes.gif yaff şoyle benım arkamda ol yaff biggrin.gif
ama bükre benım arkadasımdır ve sıtemızde mısafırdır wink.gif

usttekı uye buyuklerını saymaz kucuklerını korumazmış..yaaaaaaa tongue.gif laugh.gif
pasha29
üstteki üye üye kayıriyyy tongue.gif huh.gif tongue.gif
tizna
QUOTE(pasha29 @ Nov 6 2008, 01:40 PM) *
üstteki üye üye kayıriyyy tongue.gif huh.gif tongue.gif

blink.gif huh.gif
bükre
[quote name='tizna' date='Nov 6 2008, 11:03 AM' post='20062']
hay gözen gurban oleym pasha kardes rolleyes.gif yaff şoyle benım arkamda ol yaff biggrin.gif
ama bükre benım arkadasımdır ve sıtemızde mısafırdır wink.gif

misafirlik bitti canım o 3 gün sürermiş tongue.gif

üstteki üye yer icer yan yatar bulasıkları yıkamazmıs blink.gif
pasha29
öylemiii heç çamıra benzemiyy ama bulaşık işi smile.gif

üstteki çok hızlı konuşiyymiş galiba smile.gif

bükre
hızlıyımdır bana hızlı coo derler laugh.gif

üstteki üye camura yatar yatar kalkmazmısss blink.gif
DELİKIZ
Bu üstte ki üye varya..Bayburtluların siteden yazı çalmaya gelmiş buraya..Bilginiz olsun.. tongue.gif blink.gif
bükre
inanmayın sakın bayburtlu deelım wink.gif

üstteki üye baskanlık secimlerinde obama yı desteklememiss cık cık ne kadar ayuuuup tongue.gif
DELİKIZ
YAFF NE DESTEKLEYECEM_?SANKİM BENİM BAŞKANIM MI OLACAK... blink.gif

ÜSTTEKİ ÜYE ZENCİYMİŞ
...
laugh.gif tongue.gif
bükre
heee ben de ondan öle diyom ya tongue.gif

üstteki üye okuldan kacar sanal alemde sörf yaparmıs
vakti zamanında ohmy.gif
DELİKIZ
Ben okuldayken bilgisayar dersi bile yeni geldiydi kızz....Nerdee kocadım gaari..

Üstte ki üye bana kaptırdığı bacısını geri alabilmek için eve bilgisayar almış
..
tongue.gif
pasha29
üstteki üye mod olunca bizi tanımamazlıktan geliyy tongue.gif
tizna
pasha sana camur atasım kactı tongue.gif laugh.gif sen degerlerıyle ugras bole ısıme gelıyo tongue.gif laugh.gif laugh.gif

usttekı uye gun boyu mıllete nasıl camur atarım dıye dusunuyomus,hatta camur lıstesı blink.gif varmıs..
pasha29
nasıl çamur atcak diye düşünmek mi huh.gif unsure.gif blink.gif başka işim yokmuş gbi,

üstteki üye yozgatta yaşayıp türkiye dışı diymiş soranlara bu da son çamırım
tizna
yozgattan baska ılde bulamadın hemi dry.gif

usttekı uyenın lıstesındekı camurlar bıtmıs ondan bu son yazmıs wink.gif
yaff hıc bole ısmı olur sen aksama kadar otur bunu dusun cık cık cık tongue.gif laugh.gif laugh.gif
Cici_Kiz
Üstdeki üye hacker anaymis laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif onun icin aman dikkat msn sini verenler ya huyuna gidin ya vermeyin tongue.gif
tizna
sen hangısını tercıh edersın bahım wink.gif

üstteki üye büyücüymüş sad.gif daha ne dıyım kı fazasını yazamıyom neme gerek sleep.gif
Cici_Kiz
öyle demesine bakmayin üfürükcüyüm diyip milletden para aliyomus bacim üstüne üstlük bide milletin yüzüne tükürüyomus yaaaaaaaaaaaaaaaa laugh.gif laugh.gif biliyomuydunuz böylelikle yatlar katlar almis kendine ohmy.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.