Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Üsttekine Çamur Atın :)
www.gumushane.gen.tr - Forum > Forumlarımız > Forum Oyunları
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Celalcee
Üstteki üye varya

Gece ışıklar açık uyuyormuş.
nilhan
QUOTE(Celalcee @ Nov 12 2007, 08:38 PM) *
Üstteki üye varya

Gece ışıklar açık uyuyormuş.

üstteki üye varya

gözleri açık uyuyormuş

Celalcee
Bak hele neler yazıyor kendini bilmiş sanıyor
Şu üstteki üye varyaaa iğneyle kuyu kazıyor.
Cici_Kiz
Üstteki üye uuuuuuuuuuuuu o varya o
ne ben diyeyim ne siz sorun üstteki üye karisinin üstüne tam 5 kuma getirmis simdide 6 ciyi ariyomus
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Nov 13 2007, 01:51 AM) *
Üstteki üye uuuuuuuuuuuuu o varya o
ne ben diyeyim ne siz sorun üstteki üye karisinin üstüne tam 5 kuma getirmis simdide 6 ciyi ariyomus

Hııı
Hadi bakalım iki üstteki üye çık işin içinden şimdi
Üstteki üye var yaa

Çamur atmayı hiç beceremiyormuş.
Celalcee
QUOTE(nilhan @ Nov 13 2007, 09:26 AM) *
Hııı
Hadi bakalım iki üstteki üye çık işin içinden şimdi
Üstteki üye var yaa

Çamur atmayı hiç beceremiyormuş.

İki üsteki üye varya ! kendini bilmiş sansın
En büyük felsefesi çamur at izi kalsın.
yakamoz
QUOTE(Celalcee @ Nov 13 2007, 07:31 PM) *
İki üsteki üye varya ! kendini bilmiş sansın
En büyük felsefesi çamur at izi kalsın.

Üstteki üye varya!!!
Benden duymuş olmayın aslında o aşıkmış; ama köyüne ve memleketine aşıkmış smile.gif
gümüşhaneli
çamur atmayız gül atarız:)
Celalcee
Üstteki üye varya

Kalbini yarmışlar ay ve yıldız çıkmış.
nilhan
QUOTE(Celalcee @ Nov 14 2007, 09:19 PM) *
Üstteki üye varya

Kalbini yarmışlar ay ve yıldız çıkmış.

Sanki kendisi farklıymış.

Üsteki üyenin kanı bile kırmızı beyazmış
Cici_Kiz
QUOTE(nilhan @ Nov 15 2007, 12:21 AM) *
Sanki kendisi farklıymış.

Üsteki üyenin kanı bile kırmızı beyazmış

wink.gif wink.gif böyle camur atmaya can kurban güzel camurlasiyonuz ama smile.gif smile.gif

neyse üstteki üye varya üstteki üye iste o varya o gece kurt kadin oluyomus sabaha dogru tekrardan düzeliyomus
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Nov 18 2007, 11:03 PM) *
wink.gif wink.gif böyle camur atmaya can kurban güzel camurlasiyonuz ama smile.gif smile.gif

neyse üstteki üye varya üstteki üye iste o varya o gece kurt kadin oluyomus sabaha dogru tekrardan düzeliyomus

smile.gif)))
Ehh cicikız alacağın olsun bakalım bunu beğenecekmisin

Üstteki üye var ya

Öyle kiloluymuş kiii Kilosundan yatağa bağlı kalmış
Bilgisyarını bile yatağa bağlatmış oradan yazıyormuş yaaa

Cici_Kiz
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nerden biliyon yafffffffffffff kim dedi bunu sanaaaaaaaaaa psssssssssssssstttttttt sakin kimse duymasin ok tongue.gif tongue.gif tongue.gif

üstteki üye ilkokulu 10 senede anca bitirmis biliyomuydunuz oda mecburiyetden bakmislar siniftan herkes gelip gidiyo bi o kaldi demisler al ilkokul diplomanida kurtulalim senden laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Nov 24 2007, 01:07 AM) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nerden biliyon yafffffffffffff kim dedi bunu sanaaaaaaaaaa psssssssssssssstttttttt sakin kimse duymasin ok tongue.gif

üstteki üye ilkokulu 10 senede anca bitirmis biliyomuydunuz oda mecburiyetden bakmislar siniftan herkes gelip gidiyo bi o kaldi demisler al ilkokul diplomanida kurtulalim senden laugh.gif laugh.gif laugh.gif

smile.gif)
demek ki beğendin çamurumu ama izi kalırsa yandın haa

Üstteki üye var yaaa

Bir kapalı mekanda tutturmuş şarkı söyleyeceğim diye önünü alamamışlar bir başlamış şarkı söylüyorum diye bağırmaya yanındakileri bırakın kargaların bile kulakları sağır olmuş.
Cici_Kiz
heeeeeeeeeee sen saz gurubundandin demmi cekememistin hani dedin illa ben cikacam sahneye illa ben cikacam diye mekan sahibide senin yerine beni cikarinca aklina böyle bi camur geldi neyse söz bidahakine sen cikacan tamam laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Nov 24 2007, 01:21 AM) *
heeeeeeeeeee sen saz gurubundandin demmi cekememistin hani dedin illa ben cikacam sahneye illa ben cikacam diye mekan sahibide senin yerine beni cikarinca aklina böyle bi camur geldi neyse söz bidahakine sen cikacan tamam laugh.gif laugh.gif laugh.gif

çamurun nerde
biggrin.gif tabii çamuru görünce elin ayağına dolaştı değilmi?

Üstteki üye var ya

O kadar kişiyi sağır ettikten sonra hayata küsmüş o zaman dan beri de sesini kimse duymamış
işte sadece böyle yazıyormuş
Cici_Kiz
ahanda sana camurun su katilmamisindan hasmi has halis mulis cici camuru laugh.gif laugh.gif laugh.gif valla sen istedin banane

yaf üstteki varya üstteki
azili bi sapikmis milleti evine cagiriyomus sonacima onlara soca sola ikram ediyomus ama soca solalarin icine ilac atip onlari kötü amellerine ortak ediyomus iste benden söylemesi dikkat
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Nov 24 2007, 01:28 AM) *
ahanda sana camurun su katilmamisindan hasmi has halis mulis cici camuru laugh.gif laugh.gif laugh.gif valla sen istedin banane

yaf üstteki varya üstteki
azili bi sapikmis milleti evine cagiriyomus sonacima onlara soca sola ikram ediyomus ama soca solalarin icine ilac atip onlari kötü amellerine ortak ediyomus iste benden söylemesi dikkat

anneeee senden korkulur ben bırakıyorum

Üstteki üye var ya
Kendi yaptıklarını allayıp pullayıp başkalarına çamur diye atıyormuş.
biggrin.gif
Cici_Kiz
kiz pes etme gel hele güzel camurlasiyoduk sayende camur banyosu hem aldim hem aldirdim laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Üstteki üye iste böyleymis yaptigi amelleri üsttede görüldügü gibi baskalarinin üzerine atiyomus sanki kendi sütden cikmis ak kasikmis gibi yaaaaayaaaaaaaaaaa
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Nov 24 2007, 01:42 AM) *
kiz pes etme gel hele güzel camurlasiyoduk sayende camur banyosu hem aldim hem aldirdim laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Üstteki üye iste böyleymis yaptigi amelleri üsttede görüldügü gibi baskalarinin üzerine atiyomus sanki kendi sütden cikmis ak kasikmis gibi yaaaaayaaaaaaaaaaa

Yok kız ben seninle başa çıkamam.

Üstteki üye var yaa
Çalışmayı heç sevmezmiş Her gün iş değiştirirmiş.Evinde de annesi pişirir o yermiş.
sosart
QUOTE(nilhan @ Nov 25 2007, 05:14 PM) *
Yok kız ben seninle başa çıkamam.

Üstteki üye var yaa
Çalışmayı heç sevmezmiş Her gün iş değiştirirmiş.Evinde de annesi pişirir o yermiş.

üstteki üye özelden aşk mektupları yazıyo bana ama ben onun bildiği erkeklerden değilim... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nilhan
QUOTE(cengizhanK @ Nov 26 2007, 04:08 PM) *
üstteki üye özelden aşk mektupları yazıyo bana ama ben onun bildiği erkeklerden değilim... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ee ne yapayım buradaki herkes size aşık ben olmasam ayıp olacaktı.

üstteki üye var ya

Motosikletiyle giderken bir fareyi ezmiş arkasına bile bakmamış
Cici_Kiz
üstteki üye sonunda itiraf etmis sevgiye muhtac insanlara gönlünü verirmis
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Dec 1 2007, 01:08 AM) *
üstteki üye sonunda itiraf etmis sevgiye muhtac insanlara gönlünü verirmis

Yok kııız yanlış anladınız,
smile.gif

Üstteki üye varya

Cep telofonuyla öyle çok konuşuyormuş ki, sonunda kolaylık olsun diye telefonu sürekli kulakta tutan alet icat etmiş .

Cici_Kiz
smile.gifsmile.gifsmile.gif yalaninda bu kadari hic konusmam mesajlasirim biggrin.gif biggrin.gif

üstteki üye kuru fasülyeyi fönle kurutup yapiyomus adi üstünde kuru fasülyeymis sulu sulu yenirmiymis laugh.gif laugh.gif laugh.gif
FaTo_
Ustteki uye yani Cici_KIZ aslinda 13 yasinda rolleyes.gif
Cici_Kiz
QUOTE(FaTo_ @ Dec 25 2007, 03:28 AM) *
Ustteki uye yani Cici_KIZ aslinda 13 yasinda rolleyes.gif

heya sen nerden buldun yaf smile.gifsmile.gif

üstteki üye aslinda erkekmis kiz nickiyle takiliyomus wink.gif wink.gif
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Dec 28 2007, 03:29 AM) *
heya sen nerden buldun yaf smile.gifsmile.gif

üstteki üye aslinda erkekmis kiz nickiyle takiliyomus wink.gif wink.gif

üstteki üye var ya benim çamurumdan korktuğu için artık siteye giremiyormuş
Cici_Kiz
Yok kiz zamanim olmuyo girmeye senin camuruna can kurban gülo smile.gif

Üstteki üye hasretimden örtü dösek hasta yatiyomus sagolsun beni cok sefiyomus wub.gif tongue.gif tongue.gif
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Jan 5 2008, 01:57 AM) *
Yok kiz zamanim olmuyo girmeye senin camuruna can kurban gülo smile.gif

Üstteki üye hasretimden örtü dösek hasta yatiyomus sagolsun beni cok sefiyomus wub.gif tongue.gif tongue.gif

Üstteki üye var ya adresini bulacam da arayacam diye korkudan geri gelmiş
eliftilbe
QUOTE(nilhan @ Jan 5 2008, 03:35 PM) *
Üstteki üye var ya adresini bulacam da arayacam diye korkudan geri gelmiş

Üstteki üye milleti pasta börek yaptım gel yiyeyli diye evine davet ediyor, sonra da evde olduğu halde kimseye kapıyı açmıyormuş.
FaTo_
QUOTE(eliftilbe @ Jan 6 2008, 01:02 AM) *
Üstteki üye milleti pasta börek yaptım gel yiyeyli diye evine davet ediyor, sonra da evde olduğu halde kimseye kapıyı açmıyormuş.

Ustteki uye edebiyat ogretmeniymis zamaninda ama sonra emekli olunca boyle evde 24 saat basindan kalkmaz, forumdakilere ders verir rolleyes.gif
yolcu
QUOTE(FaTo_ @ Jan 6 2008, 05:35 AM) *
Ustteki uye edebiyat ogretmeniymis zamaninda ama sonra emekli olunca boyle evde 24 saat basindan kalkmaz, forumdakilere ders verir rolleyes.gif

fato seni tanimak istiyorum,kardesim..
eliftilbe
QUOTE(yolcu @ Jan 6 2008, 04:22 PM) *
fato seni tanimak istiyorum,kardesim..

Üstteki üye o kadar kompleksliymiş ki... Kendisi ders vermeye kalkmış ama bakmış ki karşısındaki kendisine ders verecek düzeyde... Susup oturmuş çaresiz. Sonra da ders vermeye kalktığı kişiye çamur atana Fatoya hayranlık duymaya başlamış. Oysa Fatonun eleştirdiği durumu kendisinin yapmaya kalkıştığını unutmuş.
İnsanlar ne unutkan oluyorlar yahu...

nilhan
QUOTE(eliftilbe @ Jan 6 2008, 07:18 PM) *
Üstteki üye o kadar kompleksliymiş ki... Kendisi ders vermeye kalkmış ama bakmış ki karşısındaki kendisine ders verecek düzeyde... Susup oturmuş çaresiz. Sonra da ders vermeye kalktığı kişiye çamur atana Fatoya hayranlık duymaya başlamış. Oysa Fatonun eleştirdiği durumu kendisinin yapmaya kalkıştığını unutmuş.
İnsanlar ne unutkan oluyorlar yahu...

üSTTEKİ ÜYE VAR YA
ASLINDA KARADENİZLİ BİLE DEĞİLMİŞ
mevsim
QUOTE(nilhan @ Jan 6 2008, 08:45 PM) *
üSTTEKİ ÜYE VAR YA
ASLINDA KARADENİZLİ BİLE DEĞİLMİŞ

Üstteki üye kafasında huniyle dolaşıyormuş.
nilhan
QUOTE(mevsim @ Jan 6 2008, 09:38 PM) *
Üstteki üye kafasında huniyle dolaşıyormuş.

Evet yakışıyor ama. Beni açıyor hani

Üstteki üye beni tanıyor kesin bakdanıza hunimi görmüüş
yolcu
QUOTE(nilhan @ Jan 6 2008, 09:23 PM) *
Evet yakışıyor ama. Beni açıyor hani

Üstteki üye beni tanıyor kesin bakdanıza hunimi görmüüş

ben burda sasirdim kaldim .ne kimseye camur atarim nede kalb kirarim.ben size sevgimi veriyorum hepinize,isterseniz istediginiz kadar atin ,ne demisler söz kimin agzindan cikarsa ona aittir.iciniz rahat gönlünüz huzurla dolsun canim gümüshaneli kardeslerim.siz ne derseniz deyin ben sizi yinede sevecegim...
mevsim
QUOTE(yolcu @ Jan 7 2008, 12:50 AM) *
ben burda sasirdim kaldim .ne kimseye camur atarim nede kalb kirarim.ben size sevgimi veriyorum hepinize,isterseniz istediginiz kadar atin ,ne demisler söz kimin agzindan cikarsa ona aittir.iciniz rahat gönlünüz huzurla dolsun canim gümüshaneli kardeslerim.siz ne derseniz deyin ben sizi yinede sevecegim...

YUKARDAKİ ÜYE KENDİNİ ÇOK İYİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORMUŞ AMA BAKMAYIN SİZ ONUN ÖYLE MASUM KONUŞMASINA; İNSANLARIN ARKASINDAN ATMADIĞI İFTİRA YOKMUŞ.
Cici_Kiz
üstteki üye millete özelden abuk subuk mesaj atiyomus cevap yazmiyanlarida iste burdan camurluyomus yaaaaaaaa
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Jan 8 2008, 03:40 AM) *
üstteki üye millete özelden abuk subuk mesaj atiyomus cevap yazmiyanlarida iste burdan camurluyomus yaaaaaaaa

Üstteki üye çamur atmaktan hiç bıkmaz gece gündüz kime ne çamur atsam diye düşünürmüş.
gumushanevi
Üstteki üye yan kesicilik ve gasptan 6 ay yatmış
Cici_Kiz
Üstteki üye 95 yasindaymis
gumushanevi
95 yaşında olmak suç mu?
Üstteki üye dil, din ırk, mezhep, cinsiyet, yaş ayrımı yapıyormuş
Cici_Kiz
Üstteki üye genc kizlara vaadler verip kandiriyomus smile.gif
nilhan
QUOTE(Cici_Kiz @ Jan 11 2008, 08:44 PM) *
Üstteki üye genc kizlara vaadler verip kandiriyomus smile.gif

Üstteki üye var ya sinirlendiğinde kapı cam indiriyormuş
mad.gif
eliftilbe
QUOTE(nilhan @ Jan 12 2008, 11:53 AM) *
Üstteki üye var ya sinirlendiğinde kapı cam indiriyormuş
mad.gif

Üstteki üyeye sakın sır vermeyin. Benden söylemesi...
nilhan
QUOTE(eliftilbe @ Jan 12 2008, 03:57 PM) *
Üstteki üyeye sakın sır vermeyin. Benden söylemesi...

Üstteki Üye Dedikodu yapmadan yaşayamaz mış
gumushanevi
Üstteki üye yasa dışı bir örgütün İstanbul sorumlusuymuş
nilhan
QUOTE(gumushanevi @ Jan 14 2008, 02:26 PM) *
Üstteki üye yasa dışı bir örgütün İstanbul sorumlusuymuş

Bak burada yanıldınız işte
Kadınları Koruma Derneği o
Üstteki üye var ya o her şeyi abartırmış
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.