banner522

Gençlere tercih desteği

Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisi daha ekledi.

Gençlere tercih desteği

Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisi daha ekledi.

Ülkenin geleceği üniversite sınavına girip tercih hakkı kazanan gençlere yapacakları tercihlerde yardımcı olduklarını söyleyen Dernek Başkanı ve aynı zamanda Bil Okulları Eskişehir Genel Koordinatörü Uğur Yücel şunları söyledi: “Üniversite sınav sonuçları açıklandı. Bu yıl puan hesaplamalarında ilk defa faklı bir uygulamaya gidildi. Öğrencilerimizin kafası karışık. Sıralamalar belli oldu. Farklı sonuçlar var. Ancak nasıl en iyi tercih yapılabilir noktasında gençlerimize destek olmak için bu standımızı dernek olarak paydaşlarımızla birlikte açmayı uygun gördük. Odunpazarı Belediyemize teşekkür ederiz. Bizlere bu imkanı sağladığı için. Ayrıca Bil Okullarına ve Aydın Üniversitesine da şükranlarımı sunuyorum. Tercih Uzmanlarını bizlere gönderdiler ve birlikte çalışıyoruz. Gençlerimize destek oluyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. En iyi bölümlere girmek için uzmanlarımız puanlarını ve sıralamalarını göz önüne alarak inceliyor araştırıyor ve tercih sıralaması yapıyorlar. Gençlerimiz verdiğimiz bu destekten son derece memnunlar.”

Amaçlarının Eskişehir’de üniversite sınavında başarılı olan gençlere tercih noktasında her türlü desteği ücretsiz olarak vermek olduğunun altını çizen Dernek Başkanı Uğur Yücel, iyi bir tercih yapılmasının en az üniversite sınavını kazanmak kadar bu dönemde önem taşıdığının altını çizerek gençlere başarılar diledi.

Dernek Başkanı ve Bil Okulları Genel Koordinatörü Yücel, Hamamyolunda açılan tercih standının üniversite tercihlerinin en son teslim edileceği gün 14 Ağustos 2018 tarihine kadar hizmetlerinin devam edeceğini, ayrıca Kanatlı AVM iç girişinde saat 09.30 ile 21.30 arası aynı hizmetin buradan da verileceğini, gençlerin bu imkanı iyi değerlendirmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406

Gümüşhane Pestil Köme

Yandex.Metrica