Kurbanlıklar satışa sunuldu

ArzularKabaköy Beldesi SS Esentepe Tarımsal ve Hayvancılık Kooperatifi, Kurban Bayramı öncesinde yetiştirdiği hayvanların satışına başladı.

Kurbanlıklar satışa sunuldu

Kooperatif başkanı İsrafil Kural, yıllardır süregelen titiz ve sürdürülebilir hayvancılık uygulamaları ile tanındıklarını, her yıl olduğu gibi bu yıl da sağlıklı ve kaliteli hayvanları vatandaşların hizmetine sunarak Kurban Bayramı hazırlıklarını desteklediklerini söyledi.

Kooperatiflerinde yetiştirilen küçükbaş hayvanların doğal ve sağlıklı beslenme koşullarında büyütüldüğünü, veteriner hekimlerin düzenli kontrolleri ile sağlık durumlarının sürekli izlediğini kaydeden Kural, “Ss Esentepe Tarımsal ve Hayvancılık Kooperatifi olarak, sürdürülebilir tarım ve hayvancılık ilkelerini benimsemekte ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Amacımız, sadece kaliteli ürünler sunmak değil, aynı zamanda yerel ekonomiyi destekleyerek bölge halkının refahına katkıda bulunmaktır. Kurbanlık hayvan satışlarımız, kooperatifimizin mandırasında başlamıştır ve bayramın son gününe kadar devam edecektir. Satışlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve hayvanlarımızı yerinde görmek isteyen vatandaşlarımız, kooperatifimizin iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibata geçebilirler” dedi.

İletişim Bilgileri:
SS Esentepe Tarımsal ve Hayvancılık Kooperatifi, ArzularKabaköy Beldesi
Telefon: 0534 373 98 42 / 0533 540 82 66 

ilgili haber/ler:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER