9 hakim ve savcının görev yeri değişti

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi'nin, Adli ve İdari Yargı 2019 Yılı Ana Kararnamesi ile Gümüşhane ve Kelkit’te görev yapan 9 hakim ve savcının görev yeri değişti.

9 hakim ve savcının görev yeri değişti

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi'nin, Adli ve İdari Yargı 2019 Yılı Ana Kararnamesi ile Gümüşhane ve Kelkit’te görev yapan 7 hakim ve savcının görev yeri değişti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 1. Dairesinin 2019 yılı ana kararnamesine göre Gümüşhane Hakimi Damla Erçıktı Ankara Batı Hakimliği görevine, Gümüşhane Hakimi Hatice Ersoy Eser İstanbul Anadolu Hakimliği görevine, Gümüşhane Hakimi Sinan DUrsun, Malatya Hakimliğine,  Gümüşhane Hakimi Niyazi Tüfek, Elbistan Hakimliğine, Kelkit Hakimi Favzi Kahraman, Gölcük Hakimliğine atandı.

Kurumun web sitesinde yayımlanan kararnamede Gümüşhane Cumhuriyet Savcısı Ömer Faruk Eser İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı görevine, Gümüşhane Cumhuriyet Savcısı Mucahit Sarıkaya İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı görevine, Gümüşhane Cumhuriyet Savcısı Cumali Akış, İskenderun Cumhuriyet Savcılığına, Kelkit Cumhuriyet Savcısı Kürşat Ersoy, Fethiye Cumhuriyet Savcılığına atandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406