Gümüşhane Belediyesinden kar mesaisi

Gümüşhane’de kar yağışının durmasının ardından Gümüşhane Belediyesine bağlı ekipler karla mücadele çalışmalarına hız verdi.

Gümüşhane Belediyesinden kar mesaisi

Gümüşhane’de kar yağışının durmasının ardından Gümüşhane Belediyesine bağlı ekipler karla mücadele çalışmalarına hız verdi.

Yağışın ardından çeşitli noktalarda kar temizliği ve yol açma çalışması gerçekleştiren ekiplerin bir kısmı da buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Belediye Başkanı Ercan Çimen beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte vatandaşların kar yağışından en az şekilde etkilenmesi için yoğun bir mesai harcayan karla mücadele ekiplerinin çalışmalarını yerinde takip etti. 

Çalışmalar sürerken açıklamalarda bulunan Başkan Çimen, kar yağışının günlük hayatı en az şekilde etkilemesi için tüm ekiplerle sahada olduklarını belirterek, “Şehrimizde dört gündür yoğun bir kar yağışı hakim. Bizler de Gümüşhane Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle sahadayız. Kar yağışı başladığı saatlerden itibaren alarma geçtik ve vatandaşlarımızın olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Zaman mefhumu gözetmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kar yağışı öncesi ekiplerimizi yapacakları konusunda hazırladık. Kar yağışı ile birlikte ekiplerimiz tuzlama ve kar temizleme çalışmalarına aralıksız olarak sürdürmektedir. Bugün ise ana caddelerdeki karlar iş makinelerimizle temizleniyor” diye konuştu. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gümüşhaneli
Gümüşhaneli - 2 ay Önce

Binali yıldırım gelecek diye temizlediler yolları yoksa Kendiliğinden erimesini bekleyecektiler her zamanki gibi

Yorumsuz
Yorumsuz - 2 ay Önce

Temizlik kar yağışı bitince güneş açınca başlıyor kar olduğu 1 hafta her yer buz ,tuzlama yok rezillikten başka bişey değil

selçuk tunçer
selçuk tunçer @Yorumsuz - 2 ay Önce

Siz de zannedersem sadece güneş olduğu gün dışarı çıktınız.:)Yoksa böyle bir yorum yapmazdınız.

Selçuk tanere cevap
Selçuk tanere cevap - 1 ay Önce

Selçuk taner sende galiba gümüşhanede yaşamıyosun , ya da sadece senin evin önünü temizliyolar,

SIRADAKİ HABER

banner406