'Kelkit’te Güzel Şeyler Oluyor'

Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Kelkit ilçesinde bir dizi incelemede bulundu. 

'Kelkit’te Güzel Şeyler Oluyor'

Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Kelkit ilçesinde bir dizi incelemede bulundu. 

Kelkit Belediyesinin ilçe merkezinde yaptığı çalışmaları inceleyerek Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’dan bilgi alan Vali Memiş’e Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Kelkit Belediye Ünal Yılmaz ve ilçedeki kurum müdürleri eşlik etti.

Vali Memiş, Kelkit ziyareti kapsamında belediye tarafından ilçede yaptırılan yüzme havuzu, bisiklet yolu, çok amaçlı kongre merkezi, 16 derslikli çiftlik ilkokulu, şehirlerarası otobüs terminali ve Selçuklu mimarisinde katlı dükkân inşaatlarında inceleme yaparak Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’dan bilgi aldı.

‘Kelkit’te güzel şeyler oluyor’

Devlet olarak altyapı yatırımlarının takipçisi olduklarını ifade eden Vali Memiş, “Gümüşhane’nin il ve ilçeleri, hele ki Kelkit, temel kamu hizmetleri açısından hiçbir eksiği yok. Kelkit Belediye başkanımızın yaptığı yatırımları yerinde inceledik hemen hemen hepsi de yakın zamanda hizmete girecek ve Kelkit halkının hizmetinde olacak. Kelkit’te güzel şeyler oluyor. Kısa sürede Kelkit büyük hizmetlerle buluştu. Çok kısa bir süre içerisinde bu kadar hizmet Kelkit’le buluşturuluyorsa bu neyi gösteriyor? Bu, kaynakların, imkânların doğru kullanılması, milletin yararına harcandığını gösteriyor” dedi.

Vali Memiş daha sonra Kelkit Hürriyetspor futbol takımının ilçe stadyumunda antrenman yapan futbolcularıyla sohbet ederek, Belediye tarafından yaptırılan bisiklet yolunda bisiklete bindi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406