MHP Gümüşhane teşkilatından ‘Katil polis’ sözlerine sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanlığı, Boğaziçi Üniversitesi önündeki olaylarda bir grubun “Katil Polis” ifadeleri kullanmasını sert bir dille eleştirdi ve ardından polislere tatlı ikram etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanlığı, Boğaziçi Üniversitesi önündeki olaylarda bir grubun “Katil Polis” ifadeleri kullanmasını sert bir dille eleştirdi ve ardından polislere tatlı ikram etti.

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nın da destek verdiği eylemde MHP İl Başkanı Nadim Aydın, yöneticiler, İl Genel Meclisi üyeleri ve partililer Fatih Parkında olayı kınayan bir basın açıklaması yaptı. Heyet açıklamanın ardından parkın hemen yanındaki Köprübaşı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret ederek partililer polis memurlarına tatlı ikram etti.

“Artık darbe yapmaya güçleri yetmez”

Başkan Aydın, yaptığı basın açıklamasında Türkiye'nin olmazsa olmazı olan demokraside umduğunu bulamayanların akıl hocaları ve ağababalarının talimatıyla geçmişte yaptıkları darbeleri yeniden gündeme getirme arzusunda olanlar ve “Bizim çocuklar yönetime el koydu” diyen içerdeki işbirlikçiler ile onların ağababalarının artık darbe yapmaya gücü yetmeyeceğini söyledi.

“Devletin tokatı bu defa sert ve acımasız olur”

Konuşmasında MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin “Darbeyi göze alanlar ölmeyi de göze almalıdır” sözüne atıfta bulunan Başkan Aydın, “Türkiye de sokak eylemlerini ateşlemek için rektör atamasını bahane eden terör örgütleri ve terör sevicileri şunu unutmamalı devletin tokatı bu defa sert ve acımasız olur” dedi.

“Askerimize, polisimize ve güvenlik güçlerimize sıkılacak her kurşunun önüne kendini atacak milyonlarca Ülkücü kardeşleri vardır”

Ülke için canını seve seve feda etmeye hazır, huzurun teminatı kahraman Türk Polisine “katil” demenin en ufak tabirle “şerefsizlik” olduğunu vurgulayan Aydın, “Vatan hainleri ve onlara destek verenler şunu iyi bilsin ki Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatları olarak kahraman polis Teşkilatımızın arkasındayız. Şunu herkes iyi bilsin ki askerimize, polisimize ve güvenlik güçlerimize sıkılacak her kurşunun önüne kendini atacak milyonlarca Ülkücü kardeşleri vardır. Her Türk asker doğar. Bunu kimse aklından çıkarmasın. Yüzü maskeli teröristlerle katil polis bağıran veya bağırtan İstanbul CHP İl Başkanıyla İstanbul Belediye seçim sonuçları açıklanınca kolkola halay çeken Zillet İttifakının ortakları bu olaya nasıl tepki koyacaklar merakla bekliyor ve takip ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 14:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyyüp Demirel
Eyyüp Demirel - 1 hafta Önce

200 bin askerden oluşan Bizans ordusuna karşı Sultan Alparslan 30 bin kişilik bir orduyla karşı koymuştur.Bizans imparatorunun amacı Türkleri Anadolu'dan atmak ve İslam topraklarını talan ekmekti.Sultan Alparslan amacı ise zalimlerin zulmüne dur demek, yeryüzünden fitneyi ortadan kaldırmak ve Allah'ü azümünşanın adını yaymaktı.
Ne diyordu Sultan Alparslan."Savaşı seviyorum" çünkü sonunda zafer var.Size öyle bir vatan aldımki ; ebediyen sizin olacaktır.Ya Rabbi! Seni kendine vekil yapıyor, azametin karşısında yüzümü yere sürüyor, uğrunda cihat ediyorum.Bu açıklama cihat hükmündedir.Güzel oldu tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.
Eyyüp Demirel
Kamuoyu Bilinçlendirme Derneği Başkanı

Metin er
Metin er - 1 hafta Önce

Başkan ağzına sağlık hislerimize tercüman oldun

Metin er
Metin er - 1 hafta Önce

Bende merak ediyorum. Demirtaş serbest bırakılsın diyen iyi partili yavuz agiralioglu acaba buna ne diyecek

SIRADAKİ HABER