MÜSİAD Gümüşhane’den 400 aileye gıda kolisi yardımı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gümüşhane Şubesi Gümüşhane'de 400 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi yardımı gerçekleştirdi.

MÜSİAD Gümüşhane’den 400 aileye gıda kolisi yardımı

MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Cihan Canlı, yaptığı açıklamada, her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında yaptıkları gıda yardım kolisi dağıtımlarını bu yıl da sürdürdüklerini söyledi.

MÜSİAD üyelerinin katkılarıyla bu yıl 400 ailenin her Ramazan'da olduğu gibi bu Ramazan'da da ihtiyaçlarını karşılamaya çaba gösterdiklerini kaydeden Canlı, “MÜSİAD olarak bir yanda ekonomiye artı değer katarken, bir yandan da yeni nesillere rol model olmaya çalışıyoruz. Bu yıl gıda kolisi temininin yerel esnaftan yapılması hususuna özellikle dikkat ettik. İl merkezinde ve ilçelerimizde tüm gıda kolileri yerel esnafımızdan temin edildi. Bu vesileyle esnafımıza katkı sunmaya çalıştık” dedi.

Sosyal meselelerde de inisiyatif alıp, gerçek bir sivil toplum refleksi ortaya koyduklarını belirten Canlı, "Her zaman milletle yan yana durmanın haklı onurunu ve gururunu yaşıyoruz. MÜSİAD Gümüşhane olarak biz de bu işin bir ucundan tutarak ailelerimizin bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılamayı hedefledik. Bu anlamda katkı sunan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER