Öğrencilerden heyecanlı turnuva

Gümüşhane Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Koordinatörlüğü ve Gümüşhane Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı tarafından organize edilen “Uluslararası Öğrenci Koordinatörlüğü 2023 Bahar Şenlikleri Futbol Turnuvası” büyük mücadelelere sahne oldu.

Öğrencilerden heyecanlı turnuva

Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu kapalı halı sahada gerçekleşen karşılamada 14 takım mücadele etti. 

Uluslararası Öğrenci Koordinatörlüğü ile Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) öğrencileri, akademik ve idari personelinin katılımıyla oluşturulan takımlar, birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Futbol karşılaşmasında; TÖMER’in Kaplanları birinci, Efsaneler ikinci ve TÖMER’in Panterleri de üçüncü oldu.

Birinci olan takıma madalya ve kupasını takdim eden Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, futbolcuları etkinliğe katılımlarından ve başarılarından dolayı tebrik etti. Karşılaşmada ikinci olan takıma Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Nazır ve üçüncü olan takıma da Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Serhat Dağ tarafından madalyaları takdim edildi.

Eğlenceli ve heyecanlı bir maç serüveni izlediklerini dile getiren Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, “Uluslararası öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda ve imkânlar ölçüsünde Üniversitemizde heyecanlı bir futbol turnuvası izledik. Öğrencilerimizin gerek akademik ve gerekse de idari personelimizle olan iletişimi ve uyumu karşılaşmaya ayrı bir değer kattı. Bu vesileyle de her bir takımımızı kutluyorum. Futbol turnuvasının gerçekleştirilmesinde emeği geçen başta Üniversitemiz Uluslararası Öğrenci Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Ayyıldız ve Gümüşhane Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı olmak üzere Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yakup Topal ve akademik ve idari personelimizi kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER