Son Başbakan Binali Yıldırım Gümüşhane’ye geliyor

Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı, AK Parti Genel Başkan Vekili ve geçtiğimiz günlerde Türk Devletleri Teşkilatı Konseyine Türkiye’nin “Ak Sakallısı” olarak atanan Binali Yıldırım, 20 Kasım Cumartesi günü bir dizi program için Gümüşhane’ye geliyor.

Son Başbakan Binali Yıldırım Gümüşhane’ye geliyor

Cumartesi günü yapılacak olan AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi programı için Gümüşhane’ye gelecek Binali Yıldırım’ın şehirde bazı ziyaretlerde bulunması da bekleniyor. 

Konu ile ilgili Ak Parti Gümüşhane İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre son Başbakan Binali Yıldırım’ın Cumartesi günü saat 10.30 da Gümüşhane’de olması bekleniyor. Şehirde bir dizi ziyaret yapması beklenen Binali Yıldırım’ın ziyaretlerinin ardından saat 13.00 de Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak olan AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi programına katılacak, AK Parti İl Başkanı, milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve bütün teşkilatların da hazır bulunacağı programın ardından Binali Yıldırım şehirden ayrılacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER