Gümüş Antalya’da top başı yaptı

TFF 2. Lig, Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor, dün ikinci yan hazırlıklarına Antalya'da başladı. 

Gümüş Antalya’da top başı yaptı

TFF 2. Lig, Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor, dün ikinci yan hazırlıklarına Antalya'da başladı. 

Belek'te kamp hazırlıklarına başlayan Gümüşhanespor'un ilk etap çalışmaları 6 Ocak'ta sona erecek. 

Kampa bir gün önceden giden kırmızı-beyazlıların Teknik Direktörü Metin İlhan, ikinci yarı için hazır bir duruma geleceklerini söyledi. Antalya'da 12 günlük bir kamp gerçekleştireceklerini ifade eden İlhan, “Kampta iyi bir çalışma ortamı bulup fiziksel ve zihinsel anlamda daha iyi bir seviyeye gelmek istiyoruz, ikinci yarıda çok daha güçlü olacağız. Kamp süresi boyunca da 3 hazırlık maçı yapacağız” dedi.

Takımdan giden oyuncuların olduğunu da kaydeden İlhan, "Bu oyuncu arkadaşlarımızın yerlerine transferler gerçekleştireceğiz. 3 ya da 4 nokta transfer yapmayı planlıyoruz. Ayrıca 4 ya da 5 tane de alternatif oyuncuyu kadromuza katmayı planlıyoruz" ifadelerini kullandı. 

"Gerekli transferleri yapacağız"

Gümüşhanespor’da kamp hazırlıklarının başlamasıyla birlikte transfer çalışmaları da hız kazandı. Teknik heyetin raporu doğrultusunda hareket eden kırmızı-beyazlılar gündemdeki oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor. 

Eksik mevkilere gerekli transferleri yapacaklarını söyleyen Gümüşhanespor’da Başkan Yardımcısı Rıza Karamanlı, “Amacımız Gümüşhanespor’un ikinci yarıya çok daha güçlü olarak girmesidir. Bunun için transfer dönemini en verimli bir şekilde değerlendireceğiz” dedi.
 

Haberin Kaynağı: Gümüşkoza Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406