Gümüşhanespor futbol okulu açılıyor

TFF 3.lig, 2.gruptaki temsilcimiz Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş, tarihinde ilk defa futbol okulu açılıyor. 

Gümüşhanespor futbol okulu açılıyor

Futbol okulunda yetişecek genç yetenekleri ilmek ilmek işleyerek A takıma kazandırmak için yapılan çalışmanın sorumluluğu İhsan Pelit, Hüseyin Avni Yaşar ve Emre Akıntürk’e verildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gümüşhanespor Başkanı Ertürk Yakut, “Alt yapıların kulüpler için ne kadar önemli ve değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda, alt yapımız için gerekli çalışmaları titizlikle hazırlıyoruz. Alt yapımızdan sorumlu; İhsan Pelit ve ekibinin koordinesinde hem futbol okulumuzu hem de alt yapı çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

Önümüzdeki sezon içinde daha planlı, programlı ve koordineli bir şekilde çalışmalar yürüteceklerini ifade eden Yakut, “Buradan A takıma futbol okulu ardından da alt yapı oyuncularımızla gerekli çalışmaları yapacağız. Buradan A takıma oyuncu kazandırmak istiyoruz. Şu an da kayıt dönemindeyiz. Kayıt dönemi tamamlandıktan sonra da futbol okulumuzun açılışını hep birlikte yeşil sahalarda yapacağız. Futbol okulumuzdan Gümüşhanesporumuza önemli kazanımlar elde etmeyi planlıyoruz. Gümüşhanespor’u gelecekte güzel yerlere taşıyacak Gümüşhaneli oyuncular çıkarmak istiyoruz” diye konuştu.

Gümüşhanespor Futbol okulu için iletişim bilgileri şöyle:

İhsan Pelit: 0 (532) 204 9925

Hüseyin Avni Yaşar: 0 (539) 365 8129

Emre Akıntürk: 0 (543) 361 7529
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER