Gümüşhanespor ile Bayburtspor depremzedeler için sahaya çıkıyor

TFF 3.lig, 2.gruptaki temsilcimiz Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş ile TFF 2.lig, Beyaz Grupta mücadele eden kardeş takımımız Bayburt Özel İdarespor depremzedeler için dostluk maçı yapacak ve tüm geliri depremzedelere bağışlanacak.

Gümüşhanespor ile Bayburtspor depremzedeler için sahaya çıkıyor

Her iki kulüp yönetiminin ortak görüşleri doğrultusunda alınan karar ile 26 Şubat Pazar günü saat 13.00’da Gümüşhane Yeni Şehir Stadyumunda dostluk maçı yapılacak. Maç için özel olarak hazırlanan 5 bin adet hatıra bileti ise Gümüşhanespor tarafından satışa sunuldu.

Kırmızı Beyazlı kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, "Dostluk maçımızda deprem bölgesi için tek yürek oluyoruz. Bu kapsamda kardeş kulübümüz Bayburt spor ile dostluk maçı gerçekleştiriyoruz" denildi.

Bugün saat 12.00'de satışa çıkacak biletlerin bedelleri protokol tribünü için 100 lira, Kuşakkaya, Karaca ve Limmi tribünleri için 50’şer lira olarak belirlendi.

Tüm geliri depremden etkilenen vatandaşlara aktarılacak karşılaşma için bilet almak isteyenler kulübün resmi sitesi olan https://gumushanespor.org/product/2021-2022-sezonu-hatira-bileti/ adresinden web sitesi üzerinden satın alabilir.

Taraftarlar ayrıca bu organizasyon için açılan hesaba havale veya eft ile bağışta da bulunabilecek.

HESAP ADI: Gümüşhane Sportif Faaliyetler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
IBAN: TR45 0006 2001 2170 0006 2975 65
 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2023, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER