GÜBDER’den Rektör Kemalettin Aydın’a tebrik ziyareti 

Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bir grup bürokratla geçtiğimiz günlerde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğüne atanan hemşehrimiz Prof.Dr. Kemalettin Aydın’a tebrik ziyaretinde bulundu.

GÜBDER’den Rektör Kemalettin Aydın’a tebrik ziyareti 

Ziyarette konuşan Rektör Prof.Dr. Kemalettin Aydın, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin rektör yardımcılığı görevini uzun süredir yaptığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle rektörü olarak atanmaktan dolayı şükranlarını ifade ederek
Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin sağlık temalı olarak kurulan ilk dönem devlet üniversitesi olması münasebetiyle aynı zamanda yurtdışında bir çok ülkede sağlık alanında akademik çalışmalarda bulunabilen tek yetkili üniversite olduğundan bahsetti. 

Türkiye’de birçok üniversite sağlık ihtisas alanında oldukça kapsamlı bir görev alanı olan üniversitenin Özbekistan, Somali, Sudan, Mora (Filipinler), Suriye (Çobanbey), Kıbrıs başta olmak üzere birçok gönül coğrafyası ülkede oldukça önemli hizmetler yaptığı kaydeden Rektör Aydın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek güzel işler yapmaya devam edeceklerini söyledi. 

GÜBDER Başkanı Erol Tekçe de Prof.Dr. Kemalettin Aydın’ın bu güzide makama gelmesinden duydukları memnuniyeti ifade ettikten sonra, Aydın’ın engin tecrübesi ve azimli karakteriyle çok güzel ve başarılı hizmetler yapacağına olan inançlarının tam olduğunu belirtti.

Ziyaret programı çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER