Akçay’dan seçim değerlendirmesi

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, milli iradenin tecelli ettiği seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, “Milletvekillerimizin istişare kültürü ile şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak için var gücü ile çalışacaklarına olan inancımız tamdır” dedi.

Akçay’dan seçim değerlendirmesi

Yaptığı açıklamada büyük bir olgunluk içerisinde millet iradesinin sandığa yansıdığı ve milli iradenin tecelli ettiği bir seçim yaşadıklarını ifade eden Akçay, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

Güçlü ve sağlam bir demokrasi geleneğine sahip olan Türkiye’de yüksek bir katılım oranıyla gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri sonucunda millet iradesinin sandığa yansıdığını belirten GTSO Başkanı İsmail Akçay, Gümüşhane’den milletvekili olarak seçilen adayları da tebrik ederek başarı dileklerini etti.

“İstişare kültürü ile şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak için var gücü ile çalışacaklarına olan inancımız tamdır”

Başkan Akçay, “14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Milletimizin teveccühü ile şehrimizi Türkiye Büyük Millet Meclisimizde temsil etmek için seçilen AK Parti Gümüşhane milletvekilimiz Sayın Celalettin Köse ve MHP Gümüşhane Milletvekilimiz Sayın Musa Küçük’e başarılar ve hayırlı hizmetler diliyorum. Vekillerimizin istişare kültürü ile şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak için var gücü ile çalışacaklarına olan inancımız tamdır. 27. Dönem Milletvekillerimize de şehrimize ve ülkemize yapmış olduğu değerli hizmetler için ayrıca teşekkür ediyoruz. Güçlü ve sağlam bir demokrasi geleneğine sahip olan ülkemizde 28 Mayıs 2023 tarihinde 2.turda tamamlanacağına inandığımız Cumhurbaşkanlığı seçiminin de aynı olgunluk içerisinde gerçekleşeceğine inanıyor, sonuçların şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf sadık
yusuf sadık - 12 ay Önce

Sayın Akçay ,güzel yorumladı. Bir TSO başkanı seçilmişlerden veya diğerlerinden b eklediği Devlet yatırımlarının şaibesiz b ir şekilde yani açeli yönü ile şeffe bir şekilde ilde gerçekleştirmeleridiri.
Bu güven duygusu nekadar bir poztif görüntü verirse Gümüşhane İŞ DÜNYASI da o nısbette yatırımlarını gerçekleştirecektir. kazanan taraf Gümüşhane ve Türkiye Cumhuriyeti devleti olacaktır diye bendenizde eklemiş olayım.

vekiller GTSO ile her an dirsek teması halindeolmalı bunu diğer odalarla da pekiştirmeli. Bu tavurlarını aralıksız veistekle sürdürmeleri belenen bir husustur diyedehatırlatmak isterim.

SIRADAKİ HABER