DEVA Partisi mavi yelekleriyle sahaya çıkıyor

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Gümüşhane teşkilatı “Kazanan Gümüşhane olsun, oylar DEVA olsun” temalı kampanyamızın startını verdi.

DEVA Partisi mavi yelekleriyle sahaya çıkıyor

İl Başkanı Hamza Çakır başkanlığında parti binasında bir araya gelen partililer önümüzdeki günlerde mavi yelekleriyle sahaya çıkarak kampanyalarının içeriğini tüm vatandaşlarla paylaşmanın hazırlığını yaptı.

Konuyla ilgili bilgi veren İl Başkanı Çakır, Türkiye tarihinde bir ilkin altına imza attıklarını belirterek, “DEVA Partisi olarak, seçimlerden sonra neler yapacağını somut ve kapsamlı bir şekilde ortaya koyarak seçimlere hazırlanan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu özgüvenle bugün DEVA Partisi’nin yeni kampanyasını başlatıyoruz. Kampanyamızın adı; “Kazanan Türkiye olsun. Oylar DEVA olsun.” Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle  Gümüşhane’nin ve tüm ilçelerinin sokaklarında olacağız. Türkiye’yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin, mutlu kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Seçimleri, 7’den 70’e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye’nin kazanacağına inanıyoruz.  Herkesi kampanyamıza güç vermeye çağırıyoruz. Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz. Yargının bağımsız olması, yolsuzlukların üstüne gidilmesi, görevinden haksız yere ihraç edilenlerin hakkına ve itibarına kavuşması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz. İnternetin gençlere ücretsiz verilmesi ve mülakat sisteminin kaldırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz. Sınır güvenliğimizin sağlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz. EYT sorununun çözülmesi, Yaşlı Bakım Sigortası’nın hayata geçmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz. İhtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması, çocukların eğitim ve sağlık harcamaları için verilen sosyal yardımların artırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz. Engelli aylıklarının yükseltilmesi, engelli vatandaşlarımıza kamuda ayrılan kontenjanların doldurulması ve mesleki eğitim verilmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz. Çiftçinin borcunun en az 2 yıl faizsiz ertelenmesi, gübre ve yem parasının yarısının devlet tarafından karşılanması, çiftçiye ucuz elektrik verilmesi ve tüm sulama yatırımlarının tamamlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER