Kelkit’te AK Parti İl Genel Meclisi Üyeleri köy köy dolaşıyor

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde AK Parti’nin İl Genel Meclis Üyesi adayları köylerde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

Kelkit’te AK Parti İl Genel Meclisi Üyeleri köy köy dolaşıyor

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde AK Parti’nin İl Genel Meclis Üyesi adayları köylerde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

AK Parti Kelkit İl Genel Meclis Üyesi adayları Reşat Çalışkan, Sami Tuncay ve Mustafa Demir, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi köyleri dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi.

 ‘Hizmetlerimiz artarak devam edecek’

Kızılca, Beşdeğirmen ve Babakonağı köylerini ziyaret eden AK Partili İl Genel Meclis Üyesi adayları vatandaşların sorunlarını dinleyerek 31 Mart seçimleri için destek istedi. 

Ziyaretler hakkında açıklama yapan Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Mustafa Demir, “Memleket işi, gönül işi diyerek köylerimizi ziyaret etmeye başladık. Bizler Ak Parti olarak sadece seçim zamanları değil, her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Bugün onların gönüllerini, dualarını alabilmek için ellerine öpmeye geldik. Hedefimiz güçlü bir Meclis oluşturup, 17 yıldır devam eden hizmetleri daha da artırıp, köylerimizin tüm eksiklerini tamamlamaktır” ifadelerine yer verdi.

“Vatandaşımız her şeyin farkında ve vefa biliyor’

Gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getiren Demir, “Bizim insanımız çok vefalıdır. Yapılan iyilikleri unutmuyor. Ak Parti iktidarın 17 yıldır köylümüze verdiği destek ve teşviklerin farkındalar. Vatandaşlarımız, yaparsa yine Ak Partinin yapacağını çok iyi biliyor. Bunun içinde İl Genel Meclisinde Ak Partinin daha güçlü olması gerektiğinin farkındalar. Köyün ve köylünün halinden, derdinden anlayan bir kadroyla daha iyi nasıl oluruz, onun çabası içerisindeyiz” dedi.

Seçim sürecinde köylerde yaşayan vatandaşların isteklerini ve kendilerinden beklentilerini daha yakından öğrenip notlar aldıklarını dile getiren Demir, “Ben, sen, o gibi ayrım yapmadan biz olarak, Kelkit olarak düşünerek hep birlikte köylerimizi kalkındırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406