BEYAZ TURPA TEŞEKKÜRLER

Artık ahir zamanda yaşadığımızı kabul edelim. Çünkü bu kadar adaletsizliğin, bu kadar zulmün ,bu kadar hayasızlığın arttığı belki de tarihin  hiçbir dönemde görülmemiştir.

İslam dünyası derin bir uykuya dalmıştır. Müslümanlarda Kendini ya şeytan kutusundan ya da elin gavurunun üretip elimize verdiği cep telefonundan, kendisini kurtaramamaktadır.

Geçen  aylarda  beyaz turp(Trump dedemin ifadesiyle turp ) Ortadoğu gezisinde bugünün temellerini atmıştır.O küreye birlikte poz vermelerinden bu gayet net anlaşılıyordu.Bu ülkeler,(Arabistan ve Mısır) ve  İran’da dahil olmak üzere şimdi kısık sesle havlamalarına bakmayın Amerikan ve İsrail emellerine DERİN Amerika ile birlikte su taşımaktadırlar.

Geçen hafta İsrail Suriye ‘deki  İran üslerini bombaladı. İran ne yaptı?

Beşli ülke Katar’a ambargo koydular kimin için ve niye?

Mısır, İsrail ve Yunanistan ile Doğu Akdeniz’de doğal gaz arıyor. Niçin? 

Zarraf Amerika’da güya yargılanıyor. Ne sebeple? 

Amerika Suriye’ye silah yığıyor. Niye?

Şu Hristiyan dünyasından (Özellikle Avrupa) çıkan gür ses çoğu İslam devletinden çıkmamaktadır.

Oysaki beşerin bir hesabı kitabı varsa o beşeri yaratan Allah’ın da bir hesabı mutlaka vardır. 

(9/TEVBE-32: Allah'ın nûrunu ağızlarıyla söndürmek istiyorlar. Allah ise kâfirler hoşlanmasa da nûrunu tamamlamaktan asla vazgeçmez.(Meal- Bayraktar Bayraklı)

Onlar Müslümanların ilk kıblesini ele geçirmeye çalışacaklarda hakiki Müslümanlar boş mu duracak zannediyorlar? O Allah ki bir avuç hakiki Müslüman’ın üzerinden, kafirler istemezse de nurunu inşallah tamamlayacaktır.

Amerika'nın beyaz turpu (Yahudi lobisin uşağı) kendisine verilen görevi yapıyor. Kendi adına doğru olanı da yapıyor. Çünkü oraya gelmek için onlara söz vermiştir. Zaten dediklerini yapmazsa  orada  bir dakika duramaz.
 
Beyaz turpa teşekkür ediyoruz. Uyuyan Müslümanların üzerine serpilmiş olan bu ölü topraklarından belki silkinip ayağa kalkmalarına sebep olur diye. Bu turpun yaptığı şer gibi gözükse de inşallah sonu hayırlı olacaktır. 

(2/BAKARA-216: Hoşlanmasanız da savaş size farz kılındı. Olur ki hoşlanmadığınız bir şey sizin için hayırlı olur. Olur ki sevip arzu ettiğiniz bir şey sizin için şerli olur. Gerçeği Allah bilir, siz bilmezsiniz.) (Meal-Suat Yıldırım)

Yazılı ve görsel basında, meydanlarda olmak, yürüyüşler yapmak, ortalığı yakıp yıkmadan protestolar düzenlemek gerekir.( Bence en önemlisi ülkemiz dışında İsrail ve Yahudi lobileriyle mücadele eden Müslüman ve de Hristiyan vakıf-dernek –kamu –kuruluş ne varsa  hepsini harekete geçirmek gerekir.)

Çünkü Kudüs Müslümanların olduğu kadar Hristiyanlarında kutsal şehridir. İsrail orayı başkent yaptığı zaman kendi dini inançlarına uygun olmayan mabetleri yıkacaktır.

Bence İsrail’de bu olaylara alet olan Amerika’da kendi sonlarını biraz daha öne çekerek tarihi bir hata ettiler. Bunu da hep birlikte göreceğiz inşallah…………..

YORUM EKLE

banner406