AK Parti'nin Mahalle Akademisi Pazar günü yapılacak

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından “Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganıyla 81 ilde üç kademe, il, ilçe, belde, köy ve mahalle başkanlarının katılımları ile gerçekleştirilecek olan teşkilat içi eğitim programlarının Gümüşhane ayağı 15 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

AK Parti'nin Mahalle Akademisi Pazar günü yapılacak

Gümüşhane Belediyesi toplantı salonunda 15 Mayıs Pazar günü 09.30-14.30 saatleri arasında Belediye Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilecek programla ilgili açıklama yapan AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse, “AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen ve yönetiminin koordinatörlüğünde Türkiye çapında başlatılan teşkilat içi eğitim programının Gümüşhane ayağını bu hafta sonu başlatıyoruz. Birbirinden değerli katılımcıların yer alacağı bu eğitim programında bilgi ve tecrübe aktarımı ile teşkilat mensuplarımız her alanda yetkinlik sahibi olacaklardır. 81 ilde başlatılan bu program neticesinde; İl, İlçe, belde, köy ve mahalle başkanlarımıza 4 farklı alanda çok kapsamlı bir eğitim programına tabi tutulacak, bu eğitimlerle AK Parti teşkilatlarımızı 2023 seçimlerine doğru daha hazır bir hale getireceğiz inşallah. AK Parti kurumsal olarak teşkilat içi eğitimlere ve parti yöneticilerimizi sosyal hayata hazırlayacak eğitimlere her zaman önem vermektedir” dedi.

Bir gün sürecek olan eğitim programlarında önemli isimler Gümüşhane’ye gelecek. Programda Ahmet Sorgun tarafından "Teşkilatçılık; Tecrübe Paylaşımı", Muhammet Alpkent tarafından "Etkili İletişim", Ersin Çelik tarafından "Siyasal İletişim ve Yeni Medya" ve Şaban Kızıldağ tarafından "Motivasyon" konularında etkinlikler gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER