666 bin 666 kere maşallah

Mislicom 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor için “Birlikte Daha Güçlüyüz” sloganı ile zoom üzerinden yapılan forma kampanyasında 2,5 saat içerisinde 5 bin 168 adet forma satılarak 666 bin 666 lira gelir elde edildi.

666 bin 666 kere maşallah

Mislicom 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor için “Birlikte Daha Güçlüyüz” sloganı ile zoom üzerinden yapılan forma kampanyasında 2,5 saat içerisinde 5 bin 168 adet forma satılarak 666 bin 666 lira gelir elde edildi.

Program moderatörlüğünü Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği (GÜSİAD) Genel Başkanı Yüksel Yalçın ile Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya’nın yaptığı programa Gümüşhanespor sevdalıları yoğun ilgi gösterdi.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, katıldığı yayında kulüp hakkında bilgiler vererek “Gümüşhanesporumuz malum zor günler geçiriyordu. Kulübümüze kuruluşundan bu yana destek veren tüm başkan, yönetici ve onursal başkanlarımıza teşekkür ederim. Gümüşhanespor şehrimizin önemli bir markasıdır. Bizde böyle zor zamanda elimizi taşın altına koyarak takımımızı ligde tutacağımıza inanıyoruz. Amacımız sadece bugünümüzü değil, kurumsal kimliğe bürünerek yarınlarımızı kurtarmaktır. Bunun için kulübümüz Anonim Şirketi yapıldı. Böylece hesaplarımız ve çalışmalarımız çok şeffaf şekilde oldu. Her daim kurumsal web sitemizden kulübümüzün mali analizini sizlerle paylaşacağız. Bugün zorlukları aşmak için sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. “Birlikte Daha Güçlüyüz” sloganı ile forma kampanyası başlattık. Taraftar forması 129 TL, futbolcu forması 229 TL’dir. Buradan elde edeceğimiz gelir ile kulübümüzün ekonomisi rahat nefes alacaktır.  Bu anlamlı programda zoom üzerinden yurdumuzun dört bir yanından ve Avrupa’dan katılarak forma satın alan hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Kısa süre içerisinde düzenlenen programda bu gece 2,5 saat içerisinde kulübümüz toplam 5 bin 168 adet forma satarak 666 bin 666 TL  gelir elde etmiştir. Forma almak isteyen taraftarlarımız https://gumushanespor.org/store/ web sitemizden sipariş verebilir. Bu programdaki tüm katılımcılara Gümüşhane sevdalılarına teşekkür ediyorum. Gümüşhanesporumuzun yarınları sizlerle daha güzel olacak. İyi ki varsınız. Her şey Gümüşhane’miz ve Gümüşhanesporumuz içindir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2021, 11:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖKAN KABLAN
GÖKAN KABLAN - 3 ay Önce

Eski baskanlar hesap vermedikce yoneticiler dahil hic kimse helallik istemesin dogan soir zamanindan bu Yana ne yapildiysa ciksin aciklansin sonra helalleselim 36 Yasin ustundeki Adama verilen paralari unutmadik bulent Karaman transferi ne neler oldu evet bugun takimimiza destek olalim bu bizim vazifemiz am eski hatalar yapilirsa daha kotu oluruz hier takim hier yil bir ust lige cikmayi dusunuyor bunlari bilincli yapmak lazim saygilarimla

SIRADAKİ HABER