BEYGÜYDER 1. Genel Kurulunu Yaptı

İstanbul'da yeni kurulan Beyoğlu Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BEYGÜYDER) 1. Olağan Genel kurulunu yaptı. Dernek binasındaki tek listeli genel kurulda kurucu başkan Engin Osma başkanlığa devam etti.

BEYGÜYDER 1. Genel Kurulunu Yaptı

Çiçeği burnunda dernek BEYGÜYDER’in ilk kongresine katılım sağlayanlara teşekkür eden Başkan Engin Osma, "Genel Kurulumuz ve derneğimiz hayırlı olsun. Beyoğlu hemşehrilerimizin yoğun yaşadığı bir yer, burada ihtiyaç olan Gümüşhane il derneğini kurmak bizlere nasip oldu. İnşallah kıymetli hemşehrilerimizin desteği ile güzel hizmetlere imza atmak istiyoruz. Çıkmış olduğumuz bu yolda rabbim bizlerin yardımcısı olsun. BEYGÜYDER’in kuruluşuna katkı koyan yönetim kurulu arkadaşlarımıza ve destek veren hemşehrilerimize teşekkür ediyoru” dedi.

Osma'nın yönetiminde şu isimler yer aldı: Muhammet Ceylan, Ömer Yolcu, Emrail Korkmaz, Ömer Osmanoğlu, Erkan Ülker, Sebahattin Uçar, Turan Çelik, Şahin Akgün, Bilal Kayaoğlu, Sebahattin Kara.

Engin Osma Kimdir?

1973 Gümüşhane Kelkit Çimenli köyü doğumludur. ilk okulu Kelkit cumhuriyet ilk okulunda, orta öğretim Kelkit lisesi lise  ve Eyüp Anadolu lisesinde tamamladı. İstanbul’da ticaretle uğraşmaktadır. Kelkit Çimenli köyü derneği kuruculuğu ve başkanlık görevini  yapmıştır. Beyoğlu Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BEYGÜYDER) Kurucu Başkanlığını yapmakta olup evli ve 3 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 00:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER