Eskişehir'e Gümüşhaneli Müdür

Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne hemşehrimiz Habib Bulguroğlu atandı.

Eskişehir'e Gümüşhaneli Müdür
Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne hemşehrimiz Habib Bulguroğlu atandı.

Eskişehir'de ikamet eden Gümüşhaneli hemşerileri tarafından makamında ziyaret edilen İl Müdürü Habib Bulguroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hemşerilerine teşekkür etti.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak Eskişehir’e atanması hemşerileri tarafından sevinçle karşılanan Habib Bulguroğlu’na yapılan ziyarete Ali Vasfı Eskicioğlu, Hüseyin Turhan, Seçim Türkmen, Enbiya Kumaş, Osman Nebioğlu, Selçuk Turhan ve Mustafa Mutaf katıldı.

Sıcak bir ortamda geçen ziyarette Eskişehir’de ki hemşeriyle bir ve beraber olmaktan her zaman onur duyduğunu söyleyen Bulguroğlu, “Eskişehir’de daha önce görev yaptım. Eskişehir’i biliyorum ve çok seviyorum. Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan topluma faydalı, devletimizin ali menfaatlerini koruyarak kamu hizmetini yerine getirmektir.” dedi.

Ziyarette Eskişehir Gümüşhane Kültür Evi çalışmaları hakkında bilgiler sunan Ali Vasfı Eskicioğlu, birlik ve beraberlik içerisinde Habib Bulguroğlu’nun atanması ile daha ileri hizmetleri hep birlikte yapabileceklerini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2014, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER