GÜDEF'ten Canlı'ya ziyaret

İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) yönetimi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraki olan İSTAÇ A.Ş’ye bir süre önce Genel Müdür olarak atanan Mustafa Canlı’yı ziyaret etti. 

GÜDEF'ten Canlı'ya ziyaret

İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) yönetimi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraki olan İSTAÇ A.Ş’ye bir süre önce Genel Müdür olarak atanan Mustafa Canlı’yı ziyaret etti. 

Ziyarete Federasyon Başkanı Vahit Olgun, Genel Başkan Vekilleri Abdülkerim Yıldız, Tuncay Demirhan, 2. Bölge Başkanı Celal Demir, Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Durmuş, Ali Ağaç, Burhan İncir, Nevzat Akhan ve Zeybek Zor katıldı.

Ziyarette konuşan Federasyon Başkanı Vahit Olgun, Mustafa Canlı’ya görevinde başarılar dileyerek, “İstanbul gibi büyük bir kentte ve önemli bir şirketin başına geçmeniz bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Gümüşhane’mize 20 yıla yakın hizmet etmiş ve hiçbir zaman hemşerilerinin yüzünü kara çıkarmamış, üzüntüsünde de sevincinde de devamlı olarak hemşerileriyle birlikte olmuş olmanız dolayısıyla İstanbul’da bulunan Gümüşhanelilerin gönlüne taht kurmuş bir kişisiniz. Her seçim olduğu gibi son seçimlerde de yaşanmış olan polemikler geride kaldı. Her ne kadar da Genel Müdür olarak atanmış olsanız da İstanbul’daki Gümüşhaneliler olarak Mustafa Canlı bizler için Belediye Başkanımız, Milletvekilimiz hepsinden öte büyüğümüz abimizdir. Bizlerin ve tüm hemşerilerimizin nezdinde siyaset üstü bir kişiliktir ve öyle olmaya da devam edecektir.  Gümüşhaneliler açısından İstanbul'da 140'ın üzerinde il, ilçe, belde ve köy derneği olan bir federasyon olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyor, Gümüşhane’de 3 dönem belediye başkanlığı yapmış bir kişi olarak bu görevi de hakkıyla yapacağınıza inanıyoruz” dedi. 

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden İSTAÇ A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Canlı ise “Gümüşhane’mizin İstanbul’daki en büyük kuruluşunun ziyareti ve desteği beni fazlasıyla memnun etti. Gümüşhane’nin bir evladı olarak burada sizleri temsil etmeye çalışacağız. Sivil toplum örgütleri toplumumuz için önemli olduğuna inanıyorum. Yapacağınız ve Gümüşhaneli hemşerilerimize yönelik tüm çalışmalarınızda yanınızda olacağımızı çağırılan her yere seve seve gideceğimizi bilmenizi istiyorum. Şahsınızda İstanbul’da bulunan tüm hemşerilerime saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Federasyon başkanı Olgun, Canlı’ya günün anısına Osmanlı Tuğrası hediye ettikten sonra heyet hatıra fotoğrafı çektirdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER