Demirel ve Ergin Belediye Meclisi üyeliği için müracaat etti

Gümüşhane’nin merkeze bağlı Dörtkonak Köyünden Teyyar Demirel ve Servet Ergin kalabalık bir toplulukla AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanlığına giderek Belediye Meclis Üyelikleri için resmi müracaata bulundu.

Demirel ve Ergin Belediye Meclisi üyeliği için müracaat etti

Gümüşhane’nin merkeze bağlı Dörtkonak Köyünden Teyyar Demirel ve Servet Ergin kalabalık bir toplulukla AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanlığına giderek Belediye Meclis Üyelikleri için resmi müracaata bulundu.

Müracaata Dörtkonaklıkar Köyü Dernek Başkanı Tuncay Bozalan, İkisu-Tersun-Artabel Vadisi Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Tacettin Üçel, İşadamı Ufuk Ustaoğlu başta olmak üzere Dörtkonaklı çok sayıda vatandaş katıldı.

Müracaat dosyasını Ak Parti İlçe Başkanı Fahri Yalçın’a teslim eden Teyyar Demirel yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bugün burada başta dernek başkanlarımız ve sevgili köylülerimizle birlikte halen yürütmekte olduğum Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Beni yalnız bırakmayan, destek olan arkadaşlarıma dostlarıma çok teşekkür ederim. Halen Meclis Üyesiyim. Bu görevi bize tevdi eden seçmenlerimizin her zaman yanında oldum. Bizlere ilettikleri sorunlarda hep çözüm odaklı olduk. Şehrime hizmet etmekten onur duyuyorum. Gece gündüz çalışarak Gümüşhanemizin kalkınmasına Sayın Belediye Başkanımızın ve Partimizin başarılı olmasına gayret ettim. Bundan sonrada devam etmek istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere gösterdiği 2023 hedeflerine Gümüşhane ölçeğinde ulaşmak için bundan böylede canla başla çalışmaya gayret edeceğim. Tabii AK Parti iktidarında Türkiye’de ne hizmetler yapıldığını sizler çok daha iyi biliyorsunuz. İstikrarın sürmesi, için, Gümüşhanemizin gelişmesi için AK partiye sahip çıkılmalı bende bu yüzden meclis üyeliği için aday adayı oldum. Meclis Üyesi aday adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.”

Servet Ergin de Gümüşhane’ye hizmet etmek için aday adayı olduğunu söyleyerek kendilerini yalnız bırakmayan köylülerine teşekkür etti.

Müracaat dosyalarını teslim alan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fahri Yalçın da bu görevlerin bir hizmet yarışı olduğunu söyleyerek aday adaylarına başarılar diledi.

İşadamı Ufuk Ustaoğlu ise yaptığı açıklamada kendisinin bir Dörtkonaklı olduğunu belirterek, “Şuanda iki adayımız var. Tüm adaylara başarılar diliyorum. Ben bu partinin bir neferiyim her zaman bu arkadaşlarıma maddi manevi her türlü desteği vermeye hazırım. Hep birlikte Gümüşhane’mizin hizmeti için kalkınması gelişip güçlenmesi için birlikte hareket etmeliyiz. Onun için buradayız. Görev verilenlerin sonuna kadar arkasındayız” ifadelerini kullandı.

Müracaat sonrasında duygu ve düşüncelerini paylaşan Dörtkonaklıkar Köyü Dernek Başkanı Tuncay Bozalan ve İkisu-Tersonun-Artabel Vadisi Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Tacettin Üçel bu iki adayın arkasında olduklarını ve desteklediklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER