Ercan Çimen, Tuttuğunu Koparan Başkan

Seçildiği günden beri yaptığı çalışmaları basın mensupları ile paylaşarak halkın bilgilendirilmesini sağlayan Gümüşhane belediye Başkanı Sayın Ercan Çimen. 19.11.2020 günü makamında basın mensupları ile bir araya gelerek ilginç açıklamalarda bulundu.

Bu gidişle usta başkanlar arasında adından söz ettirmesinin imkan dahilinde olduğunu sezinlediğimiz başkan Çimen., İktidar partisinin belediye başkanı olma avantajını da kullanarak Kentimize önemli hizmetler kazandırmanın uğraşı içinde gece –gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Ankara ‘da yaptığı bir sürü temasların sonunda çantasını doldurarak şehre dönen Sayın Çimen ‘in çok keyifli olduğu gözlerden kaçmadı,

Dillerden düşmeyen su sorunu, harşit çayının islahı, elektrik enerjisi tüketimi, 729 konutluk proje, Süleymaniye kayak merkezi, ulaşım için 4 otobüs ve diğer hizmetler için ihtiyaç duyulan ödenekleri temin etmenin mutluluğu içinde tüm bu hizmetlerin önümüzdeki süreçte hayat geçirileceği müjdesini verdi. Ve ayrıcalıklı iki konuya da değinmeden geçemedi.

Bunlardan birisi Sema Doğan Yaşam parkından başlayıp şehir stadyumunda son bulacak bisiklet yolu, diğeri de kent meydanı projesi.. İnatçı bir yaklaşımla ilgili bakanlıklardan ödenek sözü aldığını Kaydeden Başkan Ercan Çimen, “Ben Tutuğunu koparan “bir başkanım..” dedi Şimdiye kadar açtığım kapıların hiç birisi yüzüme kapanmadı Başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın Valimiz Kamuran Taşbilek’e katkısını esirgemeyen Sayın Bakanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum değerlendirmesinde bulundu.

Evet derler ki: “Şehirler Meydanlarıyla. Başkanlar hizmetleriyle anılırlar”

Bu kapsamda kendilerine yöneltilen soruları rahatlıkla cevaplayan Sayın Çimen, el an hizmet veren hükümet binası, adliye sarayı, halk eğitim merkezi, milli eğitim hizmet binası, kapalı otopark dahil yıkılacak, yerine kent meydanı ve millet bahçesi yapılarak halkın hizmetine sunulacaktır.

Başkan sayın ÇİMEN Kıbrıs çarşısı Ticaret merkezini dükkanlarının da önümüzdeki günlerde hizmete sokulacağını sözlerine ekledi.

Evet !..Anlaşılan o ki? Başkan Ercan Çimen.,” Tutuğunu koparan, başarılı başkanlar” listesine adını yazdırmada kararlı. 
 

YORUM EKLE