YAVAŞ YAVAŞ

Kelkit Belediye Hürriyetspor, 1954'ten bu yana süregelen mücadele sonucunda, nihayet 3. lige çıkarak profesyonelliğe de ilk adımı atmış oldu. Bu vesileyle, Kelkit Belediye Hürriyetspor'a 3. ligde başarılar diliyorum.

Takımımız özellikle Sayın Ünal YILMAZ'ın belediye başkanı olduğu dönemde altyapı çalışmaları süratle iyileştirilerek, başarıların daha  çabuk gelmesine vesile olmuştur.

Takımımızın başına getirilen Sayın Ulaş ULUSAN ise ayrı bir kazanım olmuştur. Bilgisi, tecrübesi ,futbolcu, idareci ve taraftarla olan iyi diyaloğu  bu başarıyı beraberinde getirmiştir.

Kulübün başkanlığını üstlenen Sayın Yaşar NAS ise ayrı bir kazanımdır bence. Her galibiyet sonrası 'Ne demiştik: Yavaş yavaş.' diyerek rehavete kapılmadan bu işi götüreceğiz, inşallah der gibiydi.

Tabi ki takımımızın onursal başkanı Sayın Murat AKIN'ın kulübe fişeklediği maddi ve manevi yardımları,

Yönetim kurulunu, futbolcuları, fedakar Gasabalı taraftarları, yurt içinde ve yurt dışında destek olan taraftarları ve de arka planda kalıp takımın başarısı için dua eden gizli kahramanları,

Ve,

Geçmiş yıllarda takımımıza destek olan Sayın Aydın DOĞAN emicemizi de unutmamak lazım.

3. ligde başarılı olmak için  maddi ve manevi desteği, yeni belediye başkanımız Sayın Aziz NAS'ın da vereceğine inanıyorum.

3. ligde mücadele edecek olan takımımız sayesinde, ilçemizi daha iyi tanıtma şansımız olacak. Özellikle maça gelecek olan takımlara ve taraftarlara karşı göstereceğimiz misafirperverliğimiz ilçemizin tanıtılması ve kalkınmasına katkı sağlayacaktır. 

Özellikle tribünlere bayan taraftarı da çekerek, duymak istemediğimiz tezahüratlarında önüne geçmiş oluruz.

Birlik ve beraberlik içinde olursak, rehavete kapılmadan, yapılanlarında üstüne ekleme yaparak, 2. lige doğru Sayın Yaşar NAS'ın deyimiyle  yavaş yavaş yol alabiliriz.

Kelkit Belediye Hürriyetsporumuz, 3.ligde yolunuz ve bahtınız açık olsun.

YORUM EKLE

banner406