Taştan aday adaylığını açıkladı

Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde eski Ülkü Ocakları Başkanı Murat Taştan, 31 Mart 2024'de yapılacak yerel seçimlerde Şiran Belediye Başkanlığı için MHP'den aday adaylığını açıkladı.

Taştan aday adaylığını açıkladı

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Taştan, “Şiran da doğup büyüyen Şiran’ın bir evladı Murat Taştan olarak Şiran'a olan sevdamız ve hayallerimiz için yola çıkmış bulunmaktayım. Önümüzdeki 2024 Mart'ın da yapılacak olan yerel seçimlerde Şiran Belediye Başkanlığı'na Aday Adaylığımı sizlerle birinci ağızdan paylaşmak isterim. Şiran’ın hak ettiği birlikteliği, Şiran'ın ve Şiranlının değerini ve değerlerini göz önünde bulundurmak bunun için mücadele etmek asli vazifemizdir” dedi.

"Tek başıma değil hep beraber Şiran için çalışalım"

Şiran'da yaşayan ve yurtiçi ve yurt dışından bulunan tüm büyükleri ve küçüklerini bu seçimde Şiran'da sandığa davet ederek desteklerini isteyen Taştan, “Tek başıma değil hep beraber Şiran için çalışalım. Bir şeyi değil çok şeyi değiştirelim. Siz gönül verin ben ömür vereyim. Gönülleri birleşenler! Selam sizlere! Uzaklarda dertleşenler! Selam sizlere! Selam sana Şiran'da benzi solan genç! Selam sana ey yılları heba olan genç! Selam sizlere! Üstünüzde bütün bakışlar, Bir gün olur tarih sizi elbet alkışlar” ifadelerini kullandı.

"Her bireyimizin olduğu gibi bizim de Şiran için hayallerimiz var" 

2019’da ki yerel seçimlerde tarihte ilk kez Milliyetçi Hareket Partisi bünyesinde Şiran’da Belediye Başkanlığı kazanıldığını hatırlatan Taştan, “İş yapmak yapabilmek ayrı bir şey birde yaptıra bilmek çok ayrı bir şey, Bunun yanı sıra hiç bir şey yapamasan da gönüllere girebilmek, mevcudu korumak çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum.  Bu bağlamda biz gönülleri birleştirmeye vatandaşımızın derdi ile dertlenip sevinci ile coşmak ilk amacımız. Tabi her bireyimizin olduğu gibi bizim de Şiran için hayallerimiz var” diye konuştu.
 

Haberin Kaynağı: Şiran Gündem Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin Uğur
Şahin Uğur - 5 ay Önce

İnşAllah taştanın iyi hizmet verip adalet çerçevesinde den şaşmayacağına inanıyorum taştan la birlik te Şiran kazanacak.

SIRADAKİ HABER