Gürses: Vatandaş ulaşılabilirliği olan birisini istiyor

Gümüşhane’de İYİ Parti’nin milletvekili aday adaylarından Mustafa Adil Gürses, gazetecilerle iftar sofrasında buluştu. Gürses, “Milletimizin takdir ve teveccühü olursa onlara hizmet etmek için olanca gücümüzle çalışacağız” dedi.

Gürses: Vatandaş ulaşılabilirliği olan birisini istiyor

Kent merkezindeki Takıles Restoranda gazetecilerle bir araya gelen Gürses, 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28.dönem milletvekili genel seçimleriyle ilgili görüşlerini aktardı.

“40 yıldır bu memleketin sosyal hayatında da ölüsünde de dirisinde de varım”

Seçimlerde kendisinin de İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu hatırlatarak, “Milletimizin teveccühü ve desteğiyle inşallah bu işi başaracağız” ifadelerini kullanan Gürses, “40 senedir bu memleketteyim. 40 senedir ölüde, diride varız. Sosyal hayatın her yönünde varız. Herkese dokunmuşluğumuz vardır. Arkadaşlarımız da bu hasletlerimizi gördüğü için tarafımıza böyle bir teveccühte bulundular. Ona da kulağımızı tıkayamazdık. Bizim bu işin ne etiketine ne kariyerine ihtiyacımız var. Bu iş bizim için bir meslek değil. Millete hizmet adına bir katkımız olursa bundan da mutluluk duyacağız” dedi.

“Burada kiminle netice alacaksak onunla yola devam ederiz”

Millet İttifakı olarak Gümüşhane’de hangi partinin çatısı altında seçime girileceğine dair genel merkezler nezdinde çalışmaların devam ettiğini fakat Gümüşhane’nin ağırlıklı seçmen kitlesinin milliyetçi-muhafazakar kesim olduğunun unutulmaması gerektiğini kaydeden Gürses, “Burada bir neticeye talibiz. Kimle netice alacaksak onunla yola devam ederiz. Listeler kesinleşmedi. Biz millet ittifakı olarak seçime girilecek. Genel merkezler bazında çalışmalar yapılıyor. Gümüşhane’de son 8 yıldır mevcut milletvekillerinin vatandaşla irtibatının olmayışı şuanda Gümüşhane’de yabancı adaya karşı ileri derecede tepki var. Vatandaş ulaşılabilirliği olan birisini istiyor. Yarın yanına gittiğimde parti gözetmeksizin beni şefkat ve merhametle kucaklayan, elinden geldiğinde işimi görüp hoş bir sada bırakan birini arıyor. O noktada bir sıkıntımız yok. Öyle veya böyle herkesle anlaşır yola gideriz. İl Genel Meclisindeki çalışmalarımızın hepsinde memleketimizin menfaati için uzlaşı kültüründen yana tavır koyduk. Yıllardır bu memleketteyiz. 40 yıldır ektik, bundan sonra da biçmeyi düşünüyoruz. Milletimizin takdir ve teveccühü olursa onlara hizmet etmek için olanca gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2023, 21:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet KUDU
Mehmet KUDU - 1 yıl Önce

Reisim ALLAH CC çıktığın yolda utandırmasın arkandayız

mehmet yılmaz
mehmet yılmaz - 1 yıl Önce

ALLAH UTANDIRMASIN REİSİM YANINDAYIZ.VAROL

Eyyup S.Ural
Eyyup S.Ural - 1 yıl Önce

Basarilar dilerim Allah yar ve yardımcın olsun Gumushane icin tam yerli ve milli bir aday

SIRADAKİ HABER