Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
balküpüsü
YORGUN NASILSIN KARDİŞ EYSİN İNŞALLAH wink.gif
YORGUN YOLCU
Selamün aleyküm kardeşlerim nasılsınız ne yapıyorsunuz?
balküpüsü
ve Aleyküm selam wink.gif ben şahsen iyyim bin şükür smile.gif yorgun aynı işte dünya dönüyo biz içinde koşturuyoz sad.gif blink.gif
YORGUN YOLCU
Mevlam iyi eylesin bacım ifade buyurduğun gibi dünya ve sonlu bir hayat ardından kazanılması gereken büyük bir sınav

Elimizdeki pusula belli
benbilgin_
selamun aleyküm
millet gümüşhaneden size kuçak dolusu slm getirdim hepinizi çok özlemiş yaaaaaaaaa:))
benbilgin_
nasılsınız arkadaşlar kanalın veda iftarları nerelerde deliler delisi yaren nerelerdee yoklarrr onlardan haberiniz varmııı
balküpüsü
yorgun olurmu yav sordumya sad.gif nsılsın diye bak yukarıda yazıyy iş güç arkadaş neydek vakit buldukça anca wink.gif

bilgin sende ne öyle kardeş nispet yapıysın mad.gif hem ben de yeni geldim oralardan laugh.gif

pasha sen neydisin ne alemdesin wink.gif
balküpüsü
nise arkadaşlar ben kaçar daha gidip yemecik yapcam bugün sıra bende blink.gif sie kolay gele hadi başbaş wink.gif
benbilgin_
QUOTE(balküpüsü @ Sep 11 2008, 04:16 PM) *
yorgun olurmu yav sordumya sad.gif nsılsın diye bak yukarıda yazıyy iş güç arkadaş neydek vakit buldukça anca wink.gif

bilgin sende ne öyle kardeş nispet yapıysın mad.gif hem ben de yeni geldim oralardan laugh.gif

pasha sen neydisin ne alemdesin wink.gif

ey ben seni nasıl görmedimmm tfühhh:))
Cici_Kiz
selam millettttt bende deldimmmmmm allaha sükür iyiyim sahurada kalkiyom tongue.gif eeeeeee anlatin daha daha nasilsiniz? havalar sular gazlar ne alemde bayramda sitenin en kücügüyüm kanimca en azindan online olanlardan hepinizin elini öpmeye gelecem bayram harcligimi simdiden hazrilayin tongue.gif tongue.gif bakin cimirilik etmeyin sakin haaaaaaaa mad.gif tongue.gif
DELİKIZ
OHHOOO biz kızı kocaya verceez küçüğüm bana harçlık verin diyor yahu... laugh.gif tongue.gif
Cici_Kiz
valla lami cimi yok hem ben koca istemiyom harclik istiyom harclik anlamam bak valla bayramda benden kurtulus yok bilesiniz deli helede sen en cok harcligi senden isterim
balküpüsü
kimse yohtir nise balküpü kalk gidek mad.gif sad.gif smile.gif
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Sep 11 2008, 10:39 PM) *
OHHOOO biz kızı kocaya verceez küçüğüm bana harçlık verin diyor yahu... laugh.gif tongue.gif

bende harçlık isterim kim kime veriyo harçlıkkk:)))
pasha29
öle ateş almaya geldim sa chanel değerli hemşeriklerim faycede kaynaşalım ya tongue.gif wink.gif huh.gif
DELİKIZ
Kurban olduğum;nece konuşuyon sen..._? sad.gif

pasha29
bacım nedysin sen bakem nerelerdesin özledik ya boşver öle konuşom işte yanında dura dura deli olduk öle işte smile.gif happy.gif tongue.gif wink.gif huh.gif sen yaz bişiler ben sabah okurum smile.gif

haydi baş baş şeker smile.gif
DELİKIZ
OOLLLDUUU.. mad.gif
Cici_Kiz
slm millettttt ben deldimmmmmmmm veeeeeeeeee bilin bakalim kim var dene timseler yokkkkkkkkkkkk mad.gif tongue.gif Nabersiniz napiyonuz bakim bu arada radyo süper oynak caliyo biggrin.gif
balküpüsü
cicim aynen güLüm bende heşimdi geldim kimse yok maşallah blink.gif in cinle top oynadık birazdan ip atlıycaz smile.gif wacko.gif blink.gif
azel
günaydınn arkadaşlar (gerçi saat günaydın demeyi geçti) kimse yok genelde bu saatlerde...
benbilgin_
günaydın azel yaa nasılsınn benseni yeni görüyorum iyimisin nerde yaşarsınn bakemm smile.gif
balküpüsü
selam tünaydın arkadaşlar nasılsın bugün wink.gif
benbilgin_
slm balküpüsü h.g yaa kimse yok bi azel vardı oda konuşmadan gitti sen nasılsın bakem neyapıyosun
balküpüsü
bilğin döndünmü kardiş memleketten ?
benbilgin_
iyi diyelim iyi olsun ama sen kıpır kıpırsın galibaa
benbilgin_
maleseff ayrılıkk göründü döndükk
balküpüsü
napim bilğin iyyim sagol sen nasılsın ?? ugraşıp duruyoz kardeş dünya hali işte wink.gif
balküpüsü
iyi hoşgelmişsen bilgin istanbula valla sende oldumu bilmem ayrılmak zor memleketten onca hasretle gidiyosun gün geçip akıp gidiyo ne zaman geçtide dönüyom oluyosun sad.gif sad.gif
benbilgin_
ne işle ugraşıyon arkadaşım boş ver okadra yıpratma degmez yaa birazz kendinee baxkk smile.gif
benbilgin_
biliyomusun gittiğim günden beri her günüm dışarda düğün dernek derken eve bile ugramadım nere gitmek isterse <canımız oraya gidiyoruzzz yaylayaa gecee patetes pişirmeyee bir pınar başınaaa semaver yakmaya çok güzeldi yaa unutamamm
balküpüsü
en gıcık işi yapıyom ben laugh.gif o da muhasebe blink.gif
benbilgin_
millet kazansın sen seceresini tut hemi:)
benbilgin_
h.g paşa kardeşş nasılsınn
balküpüsü
yavv sen ne diyon unutulurmu kardiş ah ah memleket smile.gif hemcik bizde yapardık kartol pişirirdik ama gündüz hihihi smile.gif
balküpüsü
he yaa vallah ülee bilgin mad.gif

pasha hoşgeldin kardeşim nasılsın smile.gif
benbilgin_
yayladaa iftar açtıkk biliyomuyomusun onu tadı daha bi başkaa yaa
benbilgin_
balküpüsü sen gitar çalabiliyomusunnn
balküpüsü
sen ne işle meşgulsün bilgin sen ne iş göriysen ?
pasha29
hb arkadaşlar sizi gördüm daha iyi oldum valla ne diim smile.gif
balküpüsü
yani ama çok iyi bilmem arkadaşta gördüğüm zaman elime alırım o kadar
balküpüsü
pasha nerelerdesin bilader sen yaaaa hani sitede hep burdaydın kardeş laugh.gif smile.gif

bilgin valla gitarı pasha ya sor o daha ey bilir wink.gif
benbilgin_
anladımm bir heves varrr ama usta degilizz anladım balküpüsü gümüşhanenin neresindennn
balküpüsü
giderken sagdan dönerken soldan merkezden hihihi biggrin.gif
benbilgin_
ölen ölen beni güldürdün allahta seni güldürsünn yaa smile.gif))
benbilgin_
ya ben burdayım diyemi konuşmuyo paşa kardeşş
balküpüsü
pashaaaa huuuuu İZMİTLİ kardeş odamısın ordaysan bises veresin gari yavvv sad.gif
benbilgin_
yazmış yaa biz görmemişizz
pasha29
arkadaşlar kusura bakmayın bir iş çıkmış smile.gif neyse sağlıcakla kalın görüşmek üzere huh.gif happy.gif tongue.gif bu arada bilgin sen olduğun için neden konuşmayayım bilader ayıp edion valla huh.gif ohmy.gif sleep.gif şurda kaç kişiciğiz demi ama smile.gif
balküpüsü
ben geldim arkadaşlar fatura işle işle neree kaadarrrr yavvvv mad.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.