Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ~ Çayhane ~
www.gumushane.gen.tr - Forum > Serbest Kürsü > Günlük Konuşmalar
Sayfalar: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
ILGAZWAYNE
kucukaga nerden?
küçükağa
İstanbul'dan.sen?
ILGAZWAYNE
abd den .. Istanbul un neresinden?
küçükağa
İstanbul Avcılar.Amerika'da ne işle meşgulsün?
ILGAZWAYNE
fabrikada kalite kontrol teknisyeni. ya sen?
küçükağa
Ben öğrenciyim İstanbul Üniversitesi'de.

ILGAZWAYNE
masaAllah Allah zihin acikligi versin. Ne uzerine?
küçükağa
Allah razı olsun.Edebiyat.
küçükağa
Amerika'da kaç yıldır çalışıyorsun?Oturumun var mı?
ILGAZWAYNE
umarim basarili olursun. Allah tamamini erdirsin. G.hanede kimlerdensin?
küçükağa
QUOTE(ILGAZWAYNE @ Jul 7 2008, 01:24 AM) *
umarim basarili olursun. Allah tamamini erdirsin. G.hanede kimlerdensin?

Ben Şiran seydibabalıyım.Tomara Şelalesinin olduğu köyden.
ILGAZWAYNE
kusura bakma sigara molasi almak zorundayim gorusuruz..
küçükağa
Görüşürüz.Hayırlı Geceler diyeceğim ama orda saat kaç bilmiyorum?
ILGAZWAYNE
Saol sanada hayirli geceler burda saat 6:45 daha aksam olmadi.....cok memnun oldum
yaren_
YA MUHABETİ KACIRDIM
yaren_
GÖKAN HALEN BURDASIN CIKMAMIŞSIN
DELİKIZ
OOOO Maşallah..Ayşe hanım kız bacım Küçükağa bey kardeşim ile Ilgazwayne bey hemşerim seni yanlız bırakmamış. rolleyes.gif .Nöbetine ortak olmuşlar..Çayhane de yeni isimler görmek çok güzel.. rolleyes.gif .
Geceki olaya üzüldüm sad.gif ..Allah ailesine sabır versin..İnna lillahi ve inna ileyhi raciun
..
benbilgin_
nerdesiniz daa
benbilgin_
gene kimsee yok tühh smile.gif
benbilgin_
günaydın ayşee yenimi uyandınnn
yaren_
QUOTE(DELİKIZ @ Jul 7 2008, 09:17 AM) *
OOOO Maşallah..Ayşe hanım kız bacım Küçükağa bey kardeşim ile Ilgazwayne bey hemşerim seni yanlız bırakmamış. rolleyes.gif .Nöbetine ortak olmuşlar..Çayhane de yeni isimler görmek çok güzel.. rolleyes.gif .
Geceki olaya üzüldüm sad.gif ..Allah ailesine sabır versin..İnna lillahi ve inna ileyhi raciun
..

EVET DELİKIZ SİZDE OLMASANIZ BU NÖBETLER NASILGECECEK BİLMİYORUM CANIM GOKAN SİTEDE YENİ
MUHABETİ GÜZEL Bİ ARKADAŞİMİZ YANI AKŞM SİZ GİTTİKTEN SONRA BİDE BAKTIM DİGER ARKADAŞLAR VE BAYA KONUŞTUK laugh.gif
benbilgin_
yaw biz slm veriyoz ne kadar çok seviyon böle bu delüyüü anlamadımm onun yazdıgınas cevap yazıyonnn smile.gif)
yaren_
QUOTE(benbilgin_ @ Jul 7 2008, 06:13 PM) *
günaydın ayşee yenimi uyandınnn

GÜNAYDIN BİROL YA HİÇ UYUYAMADIMKİ dry.gif sad.gif KALKTIM ALIŞVERİSE GİTİM VE BUTUN PARAMI HARÇADIM İYİ YAPMIŞMIYIM laugh.gif laugh.gif
yaren_
OLURMU ARKADAŞIM OYLE ŞEY SİZİDE SEVİYORUM SENİN MSJ SONRA GORDÜM SENİN SELAMIN ALINMAZMİ KARDEŞİM ALEYKÜMSELAM BAK ALDIM İŞTE NASILSIN İYNİSİN
yaren_
hoşgeldin aglayan serseri nasılsin kardeş
ağlayan serseri
hoş bulduk iyim ALLAH'a şükürler olsun sen nasılsın
yaren_
bende iyim kardeşim
ağlayan serseri
ALLAH iyilik versin daim olsun iyiliğin inşallah ben ilk kullanıyorum burayı kusura bakma olurmu smile.gif ...
ağlayan serseri
yani biraz şaşkınca bakıyorum yazı varmı yazıldımı nerde diye smile.gif .
yaren_
QUOTE(ağlayan serseri @ Jul 7 2008, 07:02 PM) *
ALLAH iyilik versin daim olsun iyiliğin inşallah ben ilk kullanıyorum burayı kusura bakma olurmu smile.gif ...

teşekurler arkadaşim alışırsın biz sitede oldunmu daima burda arkadaşlarla mukhabet ederiz bundan sonra senide bekleriz kardeşim rolleyes.gif
ağlayan serseri
smile.gif tamam inşallah bende katılırım bundan sonra smile.gif bende tşkkr ederim şiirlerime yorumda bulunmuşsunuz öyle yazdıkça burdada paylaşıyorum smile.gif...
yaren_
arkadaşlar bugunlük benden bu kadar yarın görüşürüz kib deli seni özledim nerelerdesin aeo hoşcakal
DELİKIZ
Canım selamete... tongue.gif
DELİKIZ
Burdayım bacım..İşyerinde bölümde tektim..O sebepten pek giremedim siteye..Alışveriş yaptın haa huh.gif ..Paran var da yapıyon kızım.., tongue.gif
Yohhsam bana bi çigit bile almadın mı_?
blink.gif rolleyes.gif
DELİKIZ
OOOY OYYY kimler gelmiş..Çayhanemize. rolleyes.gif ..Gözlerim yaşardı yafff. tongue.gif .Ağlayan serseri sunucu bey kardeşim de şereflendirmiş buraları... rolleyes.gif
Hoşgelmişsiniz
...
rolleyes.gif
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 7 2008, 06:23 PM) *
GÜNAYDIN BİROL YA HİÇ UYUYAMADIMKİ dry.gif sad.gif KALKTIM ALIŞVERİSE GİTİM VE BUTUN PARAMI HARÇADIM İYİ YAPMIŞMIYIM laugh.gif laugh.gif

kjadınların en ii yaptıgıı şeyyyyyy bende deliye dedimm bu kız nerde oda diyorr o yatıyordur gece nöbetteydiii demekki gezdiginii hissettimm smile.gif))
yaren_
QUOTE(benbilgin_ @ Jul 7 2008, 11:35 PM) *
kjadınların en ii yaptıgıı şeyyyyyy bende deliye dedimm bu kız nerde oda diyorr o yatıyordur gece nöbetteydiii demekki gezdiginii hissettimm smile.gif))

aslında delikız dogru söylemiş normalde uyumam gerekiyodu nöbetten cıkmıştım ama uyuyamadım bende kalktım bırazcık gezdim kötümü yaptım laugh.gif
DELİKIZ
Ayşeee...Bacı nasılsın_? rolleyes.gif
Ne var ne yok_?
wink.gif
yaren_
iylik bitanem hamdolsun iyim sen nasılsın? bide ben cok heycanlıyım cumartesi gidiyom bacım
DELİKIZ
Hmm kaç gibi gidiyorsun_? rolleyes.gif
Seni yolcu etmeye gelirim belki. tongue.gif .Ben hamdolsun iyim..Daha iznim netleşmedi yaa. sad.gif .Bi netleşse biletimi alıcam ben de blink.gif ..
...
yaren_
12de işten cıkçam 12 30gibide serviste olmam gerekiyo gelmesen bile soylemen yeter bacım
DELİKIZ
HMMM...Hayırlı gidesin o halde...İnşallah festivalde görüşürüz...
yaren_
teşekurler canım ALLAH nasıp ederse görüşürüz
DELİKIZ
Hoşgeldiniz arkadaşlar. rolleyes.gif .Gökhan bey kardeşim nasılsınız_? rolleyes.gif
yaren_
HOŞGELDİN CENGAVER NASILSIN?
rotasiz_29
iyim valalhi sen nasılsın ne var neyok hayattın tadı yok biliyon demi
yaren_
BENDE İYİM ROTASIZ KUSURA BAKMA MESAJI GÖRMEDİM BİLMİYORUM AMA BENCE HAYATIN TADI VAR VAR VAR laugh.gif laugh.gif
yaren_
GÖKAN HOŞGELDİN NASILSIN ARKADAŞ
benbilgin_
QUOTE(yaren_ @ Jul 8 2008, 01:11 PM) *
aslında delikız dogru söylemiş normalde uyumam gerekiyodu nöbetten cıkmıştım ama uyuyamadım bende kalktım bırazcık gezdim kötümü yaptım laugh.gif

ey etmişsinnyaa<:)
benbilgin_
QUOTE(DELİKIZ @ Jul 7 2008, 08:01 PM) *
Burdayım bacım..İşyerinde bölümde tektim..O sebepten pek giremedim siteye..Alışveriş yaptın haa huh.gif ..Paran var da yapıyon kızım.., tongue.gif
Yohhsam bana bi çigit bile almadın mı_?
blink.gif rolleyes.gif

sen <çigiy iste köyden isteyem gelsin beyaz çigitmi istersin yoksa düz yoksa cönger cigidimii:)))
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.